додому Новини РОБІТНИКИ ДП «СЕЛИДІВВУГІЛЛЯ» ПРИЗУПИНИЛИ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ

РОБІТНИКИ ДП «СЕЛИДІВВУГІЛЛЯ» ПРИЗУПИНИЛИ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ

Відбулися збори всіх учасниць акції протесту в ДП «Селидіввугілля», в тому числі – у вигляді голодування. Про це повідомляє Конфедерація вільних профспілок України з посиланням на голову КВПУ та Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця.

Профлідер нагадав, що протест працівників непромислової групи ДП «Селидіввугілля» тривав ще з грудня минулого року й почався з того, що люди відмовилися виконувати свої посадові обов’язки через величезну заборгованість із заробітної плати.

«Нещодавно голова Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Куць зв’язався з Наталією Бічукіною, головою тамтешньої профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України, та пообіцяв, що не пізніше вівторка наступного тижня буде виділено ще 27 млн. грн. на зарплату працівникам непромислової групи, – повідомив Михайло Волинець. – Також 11 січня двома платежами було зараховано на зарплатні картки працівникам зарплату за вересень та 50% за жовтень. Тобто, якщо розглядати хронологію акції, ми побачимо, що було погашено заборгованість у розмірі: 30% за червень, 100% – вересень, 50% – жовтень минулого року. Отже учасники зборів вирішили призупинити акцію протесту та вийти з голодування, враховуючи ці виплати».

Голова НПГУ пояснив, що «призупинити» означає, що трудівники чекатимуть на результати зустрічей Наталії Бічукіної разом зі своїм заступником та керівництвом Незалежної профспілки гірників України з народними депутатами України та Міністром енергетики та вугільної промисловості України для подальшого розв’язання питання із заборгованістю.

 

824Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,780Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.