додому Новини ПОСАДОВЦІВ ШУ «ПОКРОВСЬКЕ» СУДИТИМУТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ, ЩО ПРИЗВЕЛО ДО ЗАГИБЕЛІ...

ПОСАДОВЦІВ ШУ «ПОКРОВСЬКЕ» СУДИТИМУТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ, ЩО ПРИЗВЕЛО ДО ЗАГИБЕЛІ ЛЮДИНИ

 Прокуратурою Донецької області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох посадових осіб ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» за ч.2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини).

Установлено, що заступник начальника однієї із дільниць вказаного підприємства, помічник начальника дільниці та електрослюсар, перебуваючи при виконанні своїх виробничих обов’язків, у січні 2017 року залучили машиніста комбайна до виконання ремонту електричного обладнання.

Однак вказаний працівник не мав відповідної кваліфікації та посвідчення на допуск до технічного обслуговування і ремонту електрообладнання, а тому не мав права виконувати такі роботи.

Під час виконання ремонтних робіт машиніст припустився помилки, внаслідок чого був смертельно уражений електричним струмом.

У ході розслідування зібрано докази того, що дії посадовців вугільного підприємства не відповідали вимогам Закону України «Про охорону праці» та іншим нормативно-правовим документам.

На теперішній час обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

                            Прес-служба прокуратури Донецької області

 

962Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,960Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.