додому Актуально Орден Святого Пантелеймона: на Донеччині обрали кращих військових та цивільних медиків

Орден Святого Пантелеймона: на Донеччині обрали кращих військових та цивільних медиків

Вчора, 2 квітня, регіональна рада Ордену Святого Пантелеймона обрала переможників Донецької області серед цивільних та військових медичних працівників.
Для цивільних і військових медиків номінації мають назву «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором».
Після вивчення біографій та перегляду презентацій серед військових було підтримано кандидатуру Володимира Виговського.

Трохи про переможця. Пан Володимир у 2014 був мобілізований до лав Збройних Сил України ординатором госпітального відділення медичної роти 79 ОДШБр
За час перебування у батальйоні організував роботу медичних пунктів, де проводилась стабілізація стану поранених та надавалась перша лікарська допомога військовослужбовцям
Нагороджений відзнакою Президента України «ЗА УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ»
В березні 2017 року очолив медичну роту 79 ОДШБр, а у 2022 був призначений командиром 59 війського мобільного госпіталю.
На сьогодні він організовує медичне забезпечення смуги забезпечення шпиталю, в якій знаходиться більше 10 окремих бригад. Має багато нагород та продовжує рятувати поранених, тим самим вносить вагомий внесок у наближення Перемоги.

Серед цивільних медиків переможницею стала Юлія Кашик.

З 2008 року по теперішній час вона обіймає посаду завідувача відділення терапевтичної та паліативної стаціонарної медичної допомоги КНП «Покровська клінічна ЛІЛ».
Загальний стаж роботи та стаж роботи за медичною спеціальністю більше 22 років
Має значний досвід роботи на посадах лікаря-терапевта поліклініки та стаціонару. Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.
Володіє широким колом діагностичних та лікувальних методик, як лікар-спеціаліст самостійно виконує більшість терапевтичних оглядів та досліджень при екстрених та невідкладних станах, надає невідкладну медичну допомогу хворим, здійснює реанімаційні процедури.
Разом із спеціальністю терапевта, Юлія Миколаївна здобула спеціалізацію нефролога, лікаря ультразвукової діагностики, навички з надання невідкладної медичної допомоги та роботи в умовах масового надходження постраждалих.
У важкі часи випробувань, не зважаючи на загрозу особистому життю і здоров’ю, Юлія Кашик першою йде на порятунок життя і здоров’я людей і, як безперечний лідер і авторитет, веде за собою свій колектив і інших колег.

Після того, як переможців визначили в області, вони представлять Донеччину на всеукраїнському рівні, де кандидатів буде розглядати національна експертна комісія, професійно-етична комісія, а завершує відбір Поважна рада, до складу якої ввійшли відомі в країні академіки, релігійні діячі, політики.

Урочиста церемонія нагородження «медичним Оскаром» цьогоріч відбудеться 27 липня – у День Святого великомученика й цілителя Пантелеймона та День медичного працівника.

Вітаємо кращих медиків Донеччини з заслуженою Перемогою та бажаємо успіхів у подальшому конкурсному відборі!

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...