додому Актуально Установи м.Селидове, де є генератори

Установи м.Селидове, де є генератори

Аптеки:
Аптека «Айболіт» — м.Українськ, вул. Первомайська, 41. Графік роботи: понеділок — субота з 7:00 до 16:00, неділя — з 7:00 до 13:00 (наявний акумулятор).
Аптека «Добрі ліки» — м.Селидове, вул. К. Маркса, 3. Графік роботи: з 9:00 до 16:00 (неділя — вихідний день).
Аптека «Оптових цін» — м.Селидове, вул Маяковського, 37. Графік роботи: з 8:00 до 17:00 (без вихідних). Генератор відсутній, працює offline через додаток.
Аптека «Оптових цін» — м.Селидове, вул. Сонячна, 29. Графік роботи: з 8:00 до 18:00 (без вихідних). Працює offline через додаток.
Аптека «Оптових цін» — м.Селидове, вул. К. Маркса, 19. Графік роботи: з 8:00 до 18:00 (без вихідних). Працює offline через додаток.
Аптека «Оптових цін» — м.Селидове вул. К. Маркса, 2а. Графік роботи: з 8:00 до 15:00 (неділя, понеділок — вихідний день). Пацює offline через додаток.
Аптека «Оптових цін» — м.Українськ, вул. Первомайська, 34. Графік роботи: з 8:00 до 16:00 (без вихідних). Генератор відсутній, працює offline через додаток.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...