додому Актуально Як правильно користуватися туристичними газовими плитками?

Як правильно користуватися туристичними газовими плитками?

 

 

Завжди перевіряйте цілісність балончика. Витікання газу можна виявити за допомогою мильного розчину. Зберігайте балони в приміщеннях, які добре провітрюються, або на відкритому повітрі, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів та опадів. Температура повітря в приміщенні, де встановлені балони з газом, має бути не вище 45 °С.

 

Уникайте різких температурних коливань. Якщо балон знаходився при від’ємній температурі, газ став зрідженим.

Увага! При раптовому впливу тепла газ розшириться, що може призвести до вибуху.

 

Провітрюйте приміщення! Пальник розрахований для використання на відкритому повітрі. Якщо він використовується у житловому приміщенні, там обов’язково має бути вентиляція. Після використання туристичноі‌ плитки. Зріджений газ важчий за повітря, отже вентиляція кімнати унеможливить його скупчення.

 

Пам’ятайте про відстань до плити. Розміщуйте газові балони на відстані пів метра від газової плити та одного метра від нагрівальних приладів.

 

Перевіряйте, чи закритий вентиль. Інакше газ може просочуватись і заповнювати приміщення. Це призведе як до отруєння, так і до вибуху чи пожежі.

 

Не залишайте портативну плиту без нагляду та в жодному разі не тримайте балон у кімнаті, де ви спите.

 

Обирайте балони з ізобутаном. Цей газ вважають найбільш безпечним і він горить за низьких температур.

 

Заборонено користуватися протермінованими та пошкодженими балонами, пристроями без написів та з несправними вентилями.

 

Купуйте лише сертифіковану продукцію в ліцензованих точках продажу, дотримуйтеся інструкції виробника. Для ремонту пристрою звертайтеся лише до спеціалістів!

 

Періодично змінюйте балон або заправляйте його, звернувшись до заправної станції. В деяких випадках порожній балон можна обміняти на заправлений. Не користуйтеся пристроєм до останньої краплини блакитного палива.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...