додому Актуально Оперативна ситуаці у Покровську станом на 28 травня

Оперативна ситуаці у Покровську станом на 28 травня

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 8.00 28 травня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Внаслідок обстрілу 25.05.2022 продовжують надходити звернення від власників приватного житла щодо фіксації фактів пошкоджень.

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: відбулася пожежа на вул. Сави Божка, займання приватної будівлі на території домогосподарства. Без постраждалих.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях. У штатному режимі працюють комунальні служби.

💡Аварійні ситуації за минулу добу: 26.05.2022 р. о 20.00 відбулося аварійне вимкнення електропостачання у будинках по вул. Соборній та вул. Шмідта. Відновлювальні роботи виконані 27.05.2022 р о 17.00.

Співробітники Покровського районного управління спільно зі старшими будинків оглянули найпростіші укриття міста Покровська на дотримання належного протипожежного стану, наявність запасів питної води, продуктів харчування та медикаментів.

💔За даними Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також інших джерел, які потребують підтвердження, з початку вторгнення російської федерації в Україні загинуло 242 дитини та постраждало 440 дітей.

🚊Триває евакуація залізничним транспортом. На 16:30 заплановане відправлення евакуаційного потягу №234/233 Покровськ — Дніпро — Львів. Проїзд безоплатний.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

Комендантська година та особливий режим світломаскування діють з 21:00 до 5:00.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...