додому Актуально П’ять спортсменів Донецької області готуються представити Україну на ХХІV Дефлімпійських іграх

П’ять спортсменів Донецької області готуються представити Україну на ХХІV Дефлімпійських іграх

П’ять спортсменів Донецької області тренуються, щоб гідно представити Україну на ХХІV Дефлімпійських іграх. Про це повідомляється на офіційному сайті ДонОДА.

XXIV Дефлімпійські ігри цьогоріч стануть одним із найбільш іміджевих масових спортивних заходів. Ці змагання найвищого рівня для атлетів з вадами слуху, що мали відбутися в грудні 2021-го, але були перенесені на 2022-й рік і пройдуть з 1 по 15 травня в місті Кашіас-ду-Сул (Федеративна Республіка Бразилія).

Згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України № 993 від 12.04.2022, затверджено склад національної збірної команди для участі в цих Іграх, який налічує 171 атлета і 59 тренерів, лікарів, масажистів (а також 26 запасних атлетів, 3 запасних тренерів).

Від Донецької області до зазначеного переліку включені 5 спортсменів з міста Маріуполь, представники трьох видів спорту: баскетбол – майстер спорту України міжнародного класу Олександр Кузнецов; дзюдо – заслужений майстер спорту України Марина Погорелова, майстер спорту України Владислав Рощенков; легка атлетика – заслужені майстри спорту України Римма Філімошкіна і Наталія Урсуленко.

На сьогоднішній день дефлімпійці Донеччини продовжують свої тренування за кордоном: Марина Погорелова і Владислав Рощенков – у Любліні (Польща), Римма Філімошкіна і Наталія Урсуленко – у Бенідормі (Іспанія), Олександр Кузнецов – у Муратлі (Туреччина). Видатки на відрядження здійснюються Українським центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Відзначимо, що серед атлетів, які поїдуть до Бразилії, дефлімпійські медалі уже здобували: Марина Погорелова («золото» і «бронза» 2017 року, «бронза» 2013 року), Римма Філімошкіна («срібло» 2009 та 2017 років, «бронза» 2013 року), Наталія Урсуленко («бронза» 2009 року, дві «бронзи» 2013 року), Олександр Кузнецов («бронза» 2017 року). Для Владислава Рощенкова майбутні Ігри стануть дебютними.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...