додому Актуально "Ситуація в громаді стабільна і контрольована", - Добропільська міська рада

«Ситуація в громаді стабільна і контрольована», — Добропільська міська рада

Станом на 13 квітня ситуація в Добропільській громаді стабільна та контрольована.

Про це повідомляють у Добропільській міській раді.

У Добропільській лікарні інтенсивного лікування, що знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 3, приймають лікарі: хірург, терапевт, невролог. Також є можливість отримати консультацію з питань ендокринології. З усіх питанням в першу чергу необхідно звертатись до приймального відділення.

Аптеки працюють нестабільно, майже весь персонал виїхав, постачання лікарських препаратів нестійке, тому виникла гостра потреба в забезпеченні мешканців громади ліками. Наразі міськвиконком у співпраці з обласною та районною військовими адміністраціями, громадськими організаціями та волонтерами займається вирішенням питання постачання лікарських засобів першої необхідності. Направлені відповідні запити на міжнародні, всеукраїнські донорські організації та обласні адміністрації України.

Пенсії за квітень отримали власники банківських карток, виплати через «Укрпошту» здійснюються в Добропіллі за адресою: вул. Гагаріна, 38.

Відсьогодні працюватиме відділення в місті Білицьке та селище Водяне, за адресою: вул. Горького 30 та вул. Поштова, 5А відповідно, а вже в п’ятницю мешканці Святогорівського старостинського округу матимуть змогу отримати пенсії на поштовому відділенні Укрпошти в місті Білозерське, за адресою: вул. Пушкіна, 6. Всі відділення працюють з 9:00 до 15:00, листоноші продовжують розносити пенсії людям, що не в змозі самостійно їх отримати. Наразі вирішується питання з доставлянням пенсій до Ганнівського та Світлівського старостинського округів.

В громаді працюють магазини. Асортимент товарів обмежений. Банки не працюють, але банкомати Ощадбанку та ПУМБу періодично поповнюються.

«Люди звертаються з питанням, чи будуть нараховуватись субсидії. Так, вони вже нараховані і списки передані до казначейства. Чекаємо найближчим часом на виплати», — зазначають у міській раді.

Організовано роботу гуманітарного штабу в приміщенні ЦКД м. Добропілля, який безоплатно видає нужденним верствам населення продовольчі товари та санітарно-гігієнічні товари, але звісно в першу чергу перевага надається людям евакуйованим з місць ведення активних бойових дій, інвалідам І-ІІ групи, багатодітним.

«Керівництво громади на робочих місцях, працюємо 24/7 та робимо все, аби
забезпечити життєдіяльність міста і громади. Якщо у вас виникають будь-які
питання телефонуйте до оперативного штабу за тел: 066-934-51-42», — підкреслили у міськраді.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...