Турбуючись про життя, здоров’я і безпеку кожного мешканця Добропільської ОТГ, керівництво громади починає евакуацію населення. Про це повідомляє Добропільська міська рада.
«Такий крок треба розглядати як вимушений та тимчасовий, — зазначає секретар міської ради Віталій Шевченко. — Тож, я нагадую, що з міста Краматорськ та Покровськ щоденно організовано подачу евакуаційних потягів, розклад яких оприлюднюється на офіційних інтернет-ресурсах міської ради. Якщо ви прийняли рішення тимчасово виїхати, то волонтери вам допоможуть на вокзалі та спрямують ваші подальші дії».
Крім цього Добропільська міська влада готова безкоштовно надавати автобуси для перевезення людей до залізничних станцій в напрямку Дніпра, з можливістю подальшого пересування в більш безпечні регіони країни.
З питань щодо евакуації можна звертатись до контакт-центру за номерами 066-583-64-48, 066-934-51-42.
Організацією даного питання по старостинським округам займаються старости:
— Ганнівський – Лілія Тихонова (095-459-25-88)
— Світлівський – Тетяна Цвєлік (050-280-45-78)
— Святогорівський — Тетяна Авраменко (095-398-85-74).
Від наповнення автобусів залежить періодичність руху та дата їх відправлення.
Про графік роботи евакуаційних пунктів і місця збору буде повідомлено додатково.