додому Новини 31 будинок за 17 млн грн: у Костянтинівці на баланс міста передано...

31 будинок за 17 млн грн: у Костянтинівці на баланс міста передано житловий фонд збанкрутілого підприємства

Понад 30 будинків за 17 млн грн — прокуратура домоглась передачі від збанкрутілого підприємства на баланс міста житлового фонду.

За інформацією відділу інформаційної політики Донецької обласної прокуратури, Східний апеляційний господарський суд підтримав позовні вимоги Костянтинівської окружної прокуратури щодо визнання незаконним рішення Костянтинівської міської ради про відмову у прийнятті до комунальної власності багатоквартирних будинків вартістю понад 17  млн грн.

Нагадаємо, 20 вересня 2018 року рішенням Костянтинівської міської ради Костянтинівському державному хімічному заводу, що знаходився на стадії банкрутства, відмовили у передачі до власності територіальної громади 31 житлового будинку, що перебували на балансі підприємства.

З огляду на порушення законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відновлення платоспроможності боржника або визнавання його банкрутом», прокуратура подала до Господарського суду Донецької області позов в інтересах держави в особі Фонду державного майна України про визнання незаконним рішення органу місцевого самоврядування.

У вересні 2021 року суд погодився з правовою позицією прокуратури та зобов’язав міську раду забезпечити прийняття житлового фонду колишнього держпідприємства до комунальної власності.

На вказане рішення відповідач подав апеляційну скаргу, у задоволенні якої наразі відмовлено та рішення суду першої інстанції залишено без змін. 

 

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
14,248Підписчикипідписуватися

Популярні новини

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...

Підірвано міст Богородичне-Святогірськ

На Донеччині підірвали міст під Святогірськом. Так, міст між населеними пунктами Богородичне та Святогірськ підрвали з міркувань безпеки. Немісцевим мешканцям, які не знають, як потрапити до...