Завтра, 28 серпня, Донеччини відзначатиме одне з найголовніших своїх свят — День шахтаря.
У Новогродівці для мешканців та гостей міста підготували концертну програму. З 10-00 на площі Шахтарська розпочнеться дитяча розважальна програма з аніматорами та квестом.
А ввечері на мешканців очікує святковий концерт, нагородження та виступ кавер-гурту «Orbis Band». Хедлайнером вечора стане українська співачка Альона Вінницька.
Свято проходитиме на Шахтарській площі. Початок о 19-00.