додому Новини Донеччина розраховує на 7 тисяч доз вакцини для першого етапу вакцинації від...

Донеччина розраховує на 7 тисяч доз вакцини для першого етапу вакцинації від COVID-19

Донецька область розраховує на отримання 7 тисяч доз вакцини для проведення першого етапу вакцинації від COVID-19. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

Він нагадав, що на першому етапі  буде проводитися щеплення усіх працівників мобільних бригад з вакцинації,  усі  медичні працівники та персонал, які працюють у закладах охорони здоров’я,  де надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19,всі працівники лабораторій,  які проводять лабораторні дослідження на COVID-19, всі працівники екстреної медичної допомоги, включаючи водіїв,  люди в інтернатних закладах, будинках для людей похилого віку  та працівники таких закладів.

«Цільова група першого етапу – 17 972 осіб.  Із цієї кількості забажало зробити щеплення – 3 419 осіб. Таким чином для першого етапу буде замовлено у МОЗ 7 тисяч доз вакцини. Вакцинація від COVID-19 буде проводитися двічі —  в день вакцинації та через 28 діб»,  — сказав Олександр Педенко.

На другому етапі визначено 5 цільових груп: всі працівники первинної медичної допомоги,  працівники інших закладів охорони здоров’я,  які не надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19,  всі працівники системи громадського здоров’я,  люди віком від 80 років, соціальні працівники та інші працівники соціальної сфери.

Цільова група другого етапу – 86 240, бажаючі зробити щеплення – 12 587 осіб. Кількість необхідних доз вакцини на другому етапі – 25 200 доз.

Як повідомив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram,  вже в найближчі тижні Україна отримає вакцини компанії  Pfizer/BioNTech. Це 117 тисяч доз вакцини в межах програми COVAX, які будуть використані насамперед для лікарів, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. «Вакцини від Pfizer/BioNTech — це лише старт, і вже у лютому-на початку березня ми очікуємо значно більші поставки»,  — написав він.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...