додому Новини У Селидовому, Новогродівці, Українську та Гірнику правоохоронці провели профілактичне відпрацювання

У Селидовому, Новогродівці, Українську та Гірнику правоохоронці провели профілактичне відпрацювання

Відпрацювання, спрямоване на стабілізацію криміногенної ситуації у населених пунктах, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, боєприпасів, наркотичних речовин, а також недопущення можливих проявів тероризму, провели днями правоохоронці у Селидовому, Новогродівці, Українську та Гірнику.

За підсумками проведених заходів правоохоронці перевірили 1653 громадянина, 246 транспортних засобів та 37 підоблікових осіб.

Поліцейські виявили три факти незаконного обігу наркотиків. За зберігання заборонених речовин громадянам загрожує кримінальна відповідальність. Виявлено трьох осіб, що перебувають у розшуку, та дві вантажівки, водії яких перевозили вугілля та дрова без дозвільних документів.

Під час заходів правоохоронці виявили п’ять фактів порушень карантинних обмежень. Зокрема, у Селидовому у відношенні власника місцевого кафе було складено адміністративний протокол за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за не припинення роботи після 22.00.

Крім того, були перевірені сім’ї, які опинилися в складних сімейних обставинах. Відносно батьків були складені 4 адміністративні протоколи за невиконання батьківських обов’язків.

Також було перевірено 43 власники зброї, серед яких виявлено шість фактів порушення адміністративного законодавства за напрямком дозвільної системи. За складеними протоколами вилучено шість одиниць мисливської вогнепальної зброї .

В ході рейду правоохоронці виявили три факти придбання та три факти зберігання самогону в м. Українськ. Також припинено факт реалізації міцних алкогольних напоїв домашнього виготовлення та виявлено незаконно діючий пункт металолому.

Під час відпрацювання співробітники груп реагування патрульної поліції виявили 33 адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. З них вісім водіїв було притягнуто до відповідальності за керування транспортом у стані сп’яніння.

Загалом було складено 54 адміністративних протоколів.

Оперативний стан у населених пунктах залишається контрольованим. Відпрацювання триватимуть й далі.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
7,819Підписчикипідписуватися

Популярні новини

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

Жорстоке побиття у Мирнограді: чи понесе покарання експоліцейський, а нині член команди Требушкіна

Ця історія трапилась цими вихідними у Мирнограді. Група підлітків поверталась додому з Дня народження Микити, і біля одного з пішоходних переходів міста сталась бійка....

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...