додому Цікаво знати Гороскоп на 8 липня

Гороскоп на 8 липня

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам життя пропонує поміняти режим дня або манеру поведінки. Приводом може стати включення в робочий ритм, необхідність подбати про здоров’я. Можуть з’явитися клопоти у зв’язку з практичним навчанням, стажуванням, тренуваннями, ремонтом та профілактикою, домашніми тваринами. До початку будь-яких дій не завадить озирнутися: завдання і обстановка можуть бути недостатньо ясні, може мати місце неорганізованість або нестійкість настроїв.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці інтуїтивно відчують хороші зміни. Намічається нове поле для дій, пов’язаних з хобі, спортом, бізнесом, саморозвитком, навчанням. Швидкий успіх малоймовірний: він вимагає працьовитості, енергії і скрупульозності, до яких ви, в даний момент, можете бути не готові. Вас може стримувати звичка до певних умов. Але і мрії можуть бути корисні. Можливо, щось зміниться у побуті, у спілкуванні з дітьми.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Уваги Близнюків знову вимагає приватне життя: сім’я, територія, особистий бізнес, здоров’я. Сигнал може дати форс-мажорна обставина. Незважаючи на  сполох, ви можете не захотіти кидати цікаве заняття, повертатися з гостей або подорожі, щоб поринути в службову, побутову або іншу рутину. Зірки радять бути відповідальнішим: довести поточні справи до кінця, але не обманювати себе, не ухилятися від відповідальності і не будувати ілюзорні плани, поки не буде подолана криза.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам зірки радять бути уважнішими до новин: не виключена корисна інформація або нова можливість, пов’язана з спілкуванням, навчанням, поїздками, отриманням медичних та технічних послуг, водійських прав. Відповідальні починання небажані, так як день спонукає до мрійливості і неуважності: ви можете ідеалізувати окремих людей або ситуацію в цілому, не помітити нюансів.

Лев (24.07 — 23.08)

Левам доведеться змінити спосіб дій, або перемістити фокус уваги в інші сфери. Незалежно від напрямку інтересів, не завадить стати практичніше, прискіпливіше, вчасно відслідковувати можливі джерела неприємностей і будь-які недоробки. Чим раніше будуть ліквідовані перешкоди і знешкоджені загрози, тим менше проблем на вас чекає найближчим часом, в тому числі, фінансової та медичної галузі. У той же час, зірки не радять поспішати: потрібен час на перебудову мислення і звичок.

Діва (24.08 — 23.09)

Сьогодні Діви можуть відчути прилив сил і потребу діяти, але важливим ініціативам поки заважає цілий ряд факторів. Не поспішайте піддаватися чужому впливу, включатися в запропоновані ігри, реагувати на провокації, озвучувати наміри: якщо ви зробите це прямо зараз, вам може бути важко керувати ситуацією, буде вище ризик опинитися в залежному хибному положенні, в нав’язаній ролі.

Терези (24.09 — 23.10)

Внутрішні проблеми, труднощі та кризи буде надійно приховувати ваш чарівний і бездоганний імідж. Зірки забезпечать вам підтримку друзів, дозволять користуватися плодами популярності,  успішності, обдарованості, залишатися душею компанії. Атмосфера допоможе ігнорувати або нейтралізувати деякі  нюанси. Відповідний момент для налагодження стосунків та душевної гармонії.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Протягом дня Скорпіонів може поперемінно буде відвідувати діловий і романтичний настрій. Обидві тенденції можна поєднати, якщо піти слідом за інтуїцією. У цьому випадку, підвищена сенситивність і критична спостережливість дозволять бачити будь-яке явище з кількох сторін, не обманювати себе красивою обгорткою або ефектним фасадом. Можуть виявитися обнадійливими перші пробні кроки в новому напрямі, але буде краще, якщо поки ви не станете їх афішувати, утримайтеся від пояснень, заяв, обіцянок.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільців день зробить чутливіші до інтимних нюансів сімейної ситуації, до домашньої атмосфери. Поведінку можуть диктувати звички, почуття і спогади. У той же час, загальна ситуація вимагає старанності, наполегливості, дбайливості, змусить продемонструвати виправку або внутрішньо мобілізуватися, пробудить честолюбство. Може змінитися начальство, статус, фронт завдань. Не варто проявляти активність, поки не знайдений баланс між внутрішньою вразливістю і зовнішньої працездатністю.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Сьогодні у багатьох Козерогів зросте сприйнятливість, посилиться схильність до фантазій. На настрій можуть впливати нюанси навколишнього оточення, одержувані знаки, інтригуючі новини, загадкові вчинки інших людей. Зірки радять не приймати картини на вашому уявному внутрішньому екрані за прогноз чи керівництво до дії, не ідеалізувати ситуацію і не випереджати події — інакше, незважаючи на гарну інтуїцію, можна отримати досить посередній результат.

Водолій (21.01 — 19.02)

Водоліям зірки радять подбати про техніку безпеки, особливо в заняттях, пов’язаних з технікою, хімією, медициною, навчанням. Якщо попереду складна частина роботи або небезпечна ділянка шляху, бажано мати поруч перевіреного помічника, вмілого тренера. Також, більш пильної уваги можуть зажадати такі сфери, як бізнес та фінанси. Не варто розпоряджатися ресурсами під впливом емоцій, рекомендується зайнятися прорахунком можливих ризиків і збитку.

Риби (20.02 — 20.03)

Сьогодні Рибам зірки натякають, що інтуіція може послужити вам погану службу, радять не послаблювати спостереження і контроль за чужою поведінкою. Партнер або конкурент може змінити тактику на менш доброзичливу, агресивну. Рекомендується на час утриматися від укладання нових альянсів: перевага може виявитися не на вашій стороні. При активному співробітництві зі знайомими людьми не завадить захист, страховка, гарантія.

попередня статтяПрикмети 8 липня
наступна статтяВизначні події 8 липня
3,580Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
0Підписчикипідписуватися

Популярні новини

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

Жорстоке побиття у Мирнограді: чи понесе покарання експоліцейський, а нині член команди Требушкіна

Ця історія трапилась цими вихідними у Мирнограді. Група підлітків поверталась додому з Дня народження Микити, і біля одного з пішоходних переходів міста сталась бійка....

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...