додому Новини "Нафтогаз України" пропонує населенню скористатися послугою "Газовий запас"

«Нафтогаз України» пропонує населенню скористатися послугою «Газовий запас»

«Нафтогаз України» пропонує побутовим споживачам придбати наперед газ для використання його взимку. За попередніми підрахунками це дасть змогу населенню зекономити до 25% на оплаті за газ.

Так, відомо, що влітку ціна на газ дешевша, ніж взимку. Наприклад, ціна 1 кубометру газу для побутового споживача минулої зими складала 7,67 грн. Зараз кубометр газу коштує 5,72 грн, ймовірно, що взимку ціна зросте (ціни вказані без урахування вартості розподілу та транспортування).

Тож, саме тому, що побутові споживачі оплачують за газ по факту його споживання, скориставшись послугою «Газовий запас» можна скоротити свої витрати на комунальні послуги.

Для цього потрібно прийти в ЦОС з паспортом, підписати додаткову угоду до договору газопостачання та зробити попередню оплату.

688Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,623Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.