додому Актуально На сесії в Мирнограді розглядають питання щодо позбавлення Руслана Требушкіна звання "Почесний...

На сесії в Мирнограді розглядають питання щодо позбавлення Руслана Требушкіна звання «Почесний громадянин міста»

В липні 2019 року депутати Мирноградської міської ради прийняли рішення про присвоєння меру Покровська Руслану Требушкіну звання «Почесний громадянин міста». Це рішення неабияк обурило мешканців міста, тому ними була зареєстрована електронна петиція про відміну даного рішення, яка набрала необхідну кількість голосів для розгляду.

Сьогодні, 14 серпня, на черговій сесії депутати розглядають проект рішення щодо відміни свого ж рішення про присвоєння звання Требушкіну.

В сесійній залі зібралися активісти, які висловили свою думку, що перед тим, як «роздавати» такі звання, мали пройти громадські обговорення та саме жителі міста мали вирішити, кого робити почесним громадянином.

Після того, як висловилися активісти, мешканці міста та депутати, слово взяв мер міста Олександр Брикалов, який сказав, що вважає це рішення прийнятим наспіх та не голосував за нього аби не здешевити саме поняття почесного звання.

Після цього депутати перейшли до голосування. За відміну рішення щодо присвоєння Требушкіну звання «Почесний громадянин Мирнограду» проголосували лише 5 депутатів. Ще 5 утрималися від голосування. А 13 народних обранців проголосували проти відміни рішення.

Тобто, в черговий раз думка простих мешканців не була почута. Не дивлячись на протести та невдовольство мирноградців, Руслан Требушкін залишився почесним громадянином міста.

 

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...