додому Актуально На сесії в Мирнограді розглядають питання щодо позбавлення Руслана Требушкіна звання "Почесний...

На сесії в Мирнограді розглядають питання щодо позбавлення Руслана Требушкіна звання «Почесний громадянин міста»

В липні 2019 року депутати Мирноградської міської ради прийняли рішення про присвоєння меру Покровська Руслану Требушкіну звання «Почесний громадянин міста». Це рішення неабияк обурило мешканців міста, тому ними була зареєстрована електронна петиція про відміну даного рішення, яка набрала необхідну кількість голосів для розгляду.

Сьогодні, 14 серпня, на черговій сесії депутати розглядають проект рішення щодо відміни свого ж рішення про присвоєння звання Требушкіну.

В сесійній залі зібралися активісти, які висловили свою думку, що перед тим, як «роздавати» такі звання, мали пройти громадські обговорення та саме жителі міста мали вирішити, кого робити почесним громадянином.

Після того, як висловилися активісти, мешканці міста та депутати, слово взяв мер міста Олександр Брикалов, який сказав, що вважає це рішення прийнятим наспіх та не голосував за нього аби не здешевити саме поняття почесного звання.

Після цього депутати перейшли до голосування. За відміну рішення щодо присвоєння Требушкіну звання «Почесний громадянин Мирнограду» проголосували лише 5 депутатів. Ще 5 утрималися від голосування. А 13 народних обранців проголосували проти відміни рішення.

Тобто, в черговий раз думка простих мешканців не була почута. Не дивлячись на протести та невдовольство мирноградців, Руслан Требушкін залишився почесним громадянином міста.

 

1,104Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
4,110Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.