додому Актуально Рідні маленького Артема Свежинцева з селища Желанне просять допомогти в зборі коштів...

Рідні маленького Артема Свежинцева з селища Желанне просять допомогти в зборі коштів на лікування за кордоном

До редакції Телебачення «КАПРІ» звернулася сім’я Свежинцевих з селища Желанне Ясинууватського району. Їх довгоочікуваному синові Артемку в перші місяці після народження був поставлений діагноз «ембріональна альвеолярна рабдоміосаркома малого таза». Для порятунку життя дитини батькам довелося звернутися за допомогою до незнайомих людей. 

За словами Володимира Свежинцева, у вересні 2018 року його півторамісячного малюка харківські лікарі прооперували, видаливши понад 90 відсотків пухлини в тазовій області. Проте вже в жовтні виявилося, що злоякісне утворення прогресує, і батькам рекомендували продовжити лікування за кордоном.

За допомогою небайдужих людей родині вдалося зібрати суму, еквівалентну більш ніж 50 тисячам доларів США. За словами Володимира, самостійно вони стільки не накопичили б і за десяток років.

Протягом восьми останніх місяців Артем разом з мамою знаходиться в Туреччині, в клініці «Анадолу». Фахівці відразу ж провели повне обстеження і виявили, що пухлина досягла величезних для чотиримісячної дитини розмірів – 9,5х4,8х5,2 сантиметри і почала проростати в життєво важливі органи.

12 жовтня турецькі фахівці повторно прооперували Артема. Цього разу було видалено до 98% злоякісного утворення. Після операції хлопчик переніс 11 курсів хіміотерапії, проте рак не відступив. Зарубіжні лікарі рекомендують проведення чергової операції з брахиотерапией (променевою терапією). Проте в Туреччині робити це не беруться в силу занадто малого віку Артемки.

Батьки зверталися в багато клінік в різних країнах, направляли їм результати обстежень і медичний висновок. Провести курс лікування погодився лише дитячий госпіталь в Іспанії. Клініка вислала рахунок на величезну і непосильну для сім’ї Свежинцевих суму — понад 160 тисяч євро, або більше 4,5 мільйона гривень. Батьки розуміли, що грошей потрібно чимало, але побачені цифри їх просто шокували.

Іспанські лікарі мають намір почати лікування Артема практично з нуля, з повного комплексного обстеження всього організму – але тільки після оплати всієї зазначеної суми. Це необхідно зробити якомога швидше, інакше життя малюка опиниться під загрозою.

Пройшовши довгий шлях у боротьбі з важкою хворобою сина, батьки не збираються відступати. Сьогодні малюк зовні практично нічим не відрізняється від своїх однолітків – за винятком незначного відставання в рості і вазі, радісно посміхається рідним і знайомим, самостійно сидить, намагається вимовляти перші слова. А почне він жити повноцінно, і не в лікарні, а у себе вдома, цілком залежатиме від того, чи вдасться батькам зібрати необхідну суму на лікування в Іспанії.

Всі, хто готовий відгукнутися і надати посильну фінансову допомогу для порятунку Артемки Свежинцева, можуть це зробити, переказавши гроші зручним способом.

Реквізити для допомоги Артему:

КАРТА СБЕРБАНК: 4817 7601 2879 3274. Дов.обличчя Ковальчук Валентина Михайлівна
Карта Приватбанку (гривня) 5168 7450 1141 4791 Свежинцев Володимир Олексійович (папа Артемки)
PayPal PayPal — sosneedhelp@yandex.ru
gofundme.com/help-artemka-fight-cancer
Payment details for receiving SWIFT in euros
BENEFICIARY: SVIEZHINTSEV VOLODYMYR, 86023, Ukraine, Donetska area, pgt Zhelanne
IBAH: UA603052990005168757377182862 
ACCOUNT: 5168757377182862 
? РЕКВИЗИТЫ для перечисления USD (доллар):
Payment details for receiving SWIFT in US dollars
BENEFICIARY: SVIEZHINTSEV VOLODYMYR, 86023, Ukraine, Donetska area, pgt Zhelanne IBAN: UA903052990005168757377182904 
ACCOUNT: 5168757377182904

Контактний телефон – 066-03-02-877.

Про те, як проходить лікування малюка, а також про інші способи надати допомогу, можна дізнатися на сторінці в facebook «Група допомоги і підтримки Артемчику Свежинцеву».

1,369Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
4,570Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.