додому Актуально Рідні маленького Артема Свежинцева з селища Желанне просять допомогти в зборі коштів...

Рідні маленького Артема Свежинцева з селища Желанне просять допомогти в зборі коштів на лікування за кордоном

До редакції Телебачення «КАПРІ» звернулася сім’я Свежинцевих з селища Желанне Ясинууватського району. Їх довгоочікуваному синові Артемку в перші місяці після народження був поставлений діагноз «ембріональна альвеолярна рабдоміосаркома малого таза». Для порятунку життя дитини батькам довелося звернутися за допомогою до незнайомих людей. 

За словами Володимира Свежинцева, у вересні 2018 року його півторамісячного малюка харківські лікарі прооперували, видаливши понад 90 відсотків пухлини в тазовій області. Проте вже в жовтні виявилося, що злоякісне утворення прогресує, і батькам рекомендували продовжити лікування за кордоном.

За допомогою небайдужих людей родині вдалося зібрати суму, еквівалентну більш ніж 50 тисячам доларів США. За словами Володимира, самостійно вони стільки не накопичили б і за десяток років.

Протягом восьми останніх місяців Артем разом з мамою знаходиться в Туреччині, в клініці «Анадолу». Фахівці відразу ж провели повне обстеження і виявили, що пухлина досягла величезних для чотиримісячної дитини розмірів – 9,5х4,8х5,2 сантиметри і почала проростати в життєво важливі органи.

12 жовтня турецькі фахівці повторно прооперували Артема. Цього разу було видалено до 98% злоякісного утворення. Після операції хлопчик переніс 11 курсів хіміотерапії, проте рак не відступив. Зарубіжні лікарі рекомендують проведення чергової операції з брахиотерапией (променевою терапією). Проте в Туреччині робити це не беруться в силу занадто малого віку Артемки.

Батьки зверталися в багато клінік в різних країнах, направляли їм результати обстежень і медичний висновок. Провести курс лікування погодився лише дитячий госпіталь в Іспанії. Клініка вислала рахунок на величезну і непосильну для сім’ї Свежинцевих суму — понад 160 тисяч євро, або більше 4,5 мільйона гривень. Батьки розуміли, що грошей потрібно чимало, але побачені цифри їх просто шокували.

Іспанські лікарі мають намір почати лікування Артема практично з нуля, з повного комплексного обстеження всього організму – але тільки після оплати всієї зазначеної суми. Це необхідно зробити якомога швидше, інакше життя малюка опиниться під загрозою.

Пройшовши довгий шлях у боротьбі з важкою хворобою сина, батьки не збираються відступати. Сьогодні малюк зовні практично нічим не відрізняється від своїх однолітків – за винятком незначного відставання в рості і вазі, радісно посміхається рідним і знайомим, самостійно сидить, намагається вимовляти перші слова. А почне він жити повноцінно, і не в лікарні, а у себе вдома, цілком залежатиме від того, чи вдасться батькам зібрати необхідну суму на лікування в Іспанії.

Всі, хто готовий відгукнутися і надати посильну фінансову допомогу для порятунку Артемки Свежинцева, можуть це зробити, переказавши гроші зручним способом.

Реквізити для допомоги Артему:

КАРТА СБЕРБАНК: 4817 7601 2879 3274. Дов.обличчя Ковальчук Валентина Михайлівна
Карта Приватбанку (гривня) 5168 7450 1141 4791 Свежинцев Володимир Олексійович (папа Артемки)
PayPal PayPal — sosneedhelp@yandex.ru
gofundme.com/help-artemka-fight-cancer
Payment details for receiving SWIFT in euros
BENEFICIARY: SVIEZHINTSEV VOLODYMYR, 86023, Ukraine, Donetska area, pgt Zhelanne
IBAH: UA603052990005168757377182862 
ACCOUNT: 5168757377182862 
💳 РЕКВИЗИТЫ для перечисления USD (доллар):
Payment details for receiving SWIFT in US dollars
BENEFICIARY: SVIEZHINTSEV VOLODYMYR, 86023, Ukraine, Donetska area, pgt Zhelanne IBAN: UA903052990005168757377182904 
ACCOUNT: 5168757377182904

Контактний телефон – 066-03-02-877.

Про те, як проходить лікування малюка, а також про інші способи надати допомогу, можна дізнатися на сторінці в facebook «Група допомоги і підтримки Артемчику Свежинцеву».

365Подобаєтьсятак
8Підписчикислідувати
3,207Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Мешканця Покровська, який підозрюється у насильстві над прийомними дітьми, випустили під домашній арешт

Журналістам Телебачення "Капрі" із власних джерел стало відомо, що підозрюваного у сексуальному насильстві над прийомними дітьми випустили під домашній арешт. Донецький апеляційний суд змінив...

Куди зник мер Покровська Руслан Требушкін?

Мера Покровська Руслана Требушкіна знову немає на робочому місті. Про це повідомляють занепокоєні мешканці міста, які хотіли попасти на прийом до міського голови. Де...

На мера Покровська подали до суду за те, що ставив діагнози та принижував мешканців міста

24 червня у міськрайонному суді Покровська розпочалось підготовче засідання з розгляду цивільного позову Сергія Проскурова щодо захисту честі та гідності. Відповідачем виступає Покровський міський...

ПроZорра влада: як у Покровську працюють «куркулі», наближені до мера

Руслан Суков з’явився на політичній арені Покровська у 2016 році, коли мером міста став Руслан Требушкін.  Офіційно безробітній. Родини не має. Але після зустрічі...