додому Актуально З сьогоднішнього дня в Україні почали нараховувати пеню за борги за комунальні...

З сьогоднішнього дня в Україні почали нараховувати пеню за борги за комунальні послуги

З сьогоднішнього дня, 10 червня, в Україні починають нараховувати пеню за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг.

Це передбачено законом № 2189-VIII про житлово-комунальні послуги. Пеня нараховується за борги, які утворилися з 1 травня поточного року.

Відтепер у разі прострочення оплати за ЖКП нараховуватимуть пеню згідно з договором, але не більше 0,01% від суми боргу за кожен день і не більше 100% боргу всього.

При цьому, якщо держава затримала виплату субсидій або роботодавець не платить зарплату і це вдалося довести-пеню не нараховуватимуть.

 

661Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,552Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.