додому Актуально Водопостачання Донецької області знову під загрозою: 23 травня КП «Компанія «Вода Донбасу»...

Водопостачання Донецької області знову під загрозою: 23 травня КП «Компанія «Вода Донбасу» буде відключена від електропостачання

Завтра, 23 травня, на вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» оператор системи розподілу виконає часткове відключення електропостачання комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

Про це журналістам повідомили у відділі з комунікацій ПрАТ » ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля».

Оператор системи розподілу стурбований тим, що незважаючи на увагу перших осіб держави та керівництва Донецької області до проблеми КП «Компанія «Вода Донбасу» — рішення не знайдено. Водопостачальне підприємство буде відключено від електроенергії за борги перед постачальником електроенергії-ДП «Укрінтеренерго».

У квітні через проблеми КП «Компанія» Вода Донбасу » без водопостачання залишилися населені пункти Костянтинівського та Торецького району Донецької області. Оператор системи розподілу згідно вимог законодавства зобов’язаний провести відключення боржника. Нове відключення ставить під загрозу водопостачання багатьох населенних пунктів Донецької області.

15 травня ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля отримав нову заявку від постачальника «останньої надії» на відключення електропостачання КП «Компанія «Вода Донбасу» вже 23 травня 2019 р. Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії оператор системи розподілу зобов’язаний виконати вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» і припинити електропостачання споживачам, не виконує свої зобов’язання по оплаті рахунків за електроенергію.

Нагадаємо, 1 квітня 2019 року оператор системи розподілу вже був змушений виконати вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» і припинити електропостачання споживачам, у яких закінчився термін договору з постачальником «останньої надії», а договори з новими постачальниками не були укладені. Одним з таких підприємств було КП «Компанія «Вода Донбасу», що постачає водою всю Донецьку область. В результаті цих дій без водопостачання залишилися жителі сіл Костянтинівського та Торецького району Донецької області.

У травні, так і не знайшовши собі постачальника електроенергії за нерегульованим тарифом, комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» отримало ліцензію на постачання електроенергії з 1 травня. Це дало Компанії право самостійно постачати собі електроенергію безпосередньо від державного підприємства «Енергоринок».

Поставка припинилася вже через 6 днів, через порушення умов оплати (компанія не змогла оплатити електроенергію за подальші періоди).

7 травня ДП «Енергоринок » направило повідомлення про припинення поставки.

7 травня КП «Компанія «Вода Донбасу» знову стала клієнтом постачальника останньої надії ДП «Укрінтеренерго», який надіслав повідомлення оператору системи розподілу на відключення за борги.

Сума заборгованості в повідомленні не уточнюється. З повідомлень у ЗМІ відомо, що за 2019 рік КП «Компанія «Вода Донбасу» накопичила борг за постачання електроенергії – 260 млн грн.

343Подобаєтьсятак
8Підписчикислідувати
3,021Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Мешканця Покровська, який підозрюється у насильстві над прийомними дітьми, випустили під домашній арешт

Журналістам Телебачення "Капрі" із власних джерел стало відомо, що підозрюваного у сексуальному насильстві над прийомними дітьми випустили під домашній арешт. Донецький апеляційний суд змінив...

Куди зник мер Покровська Руслан Требушкін?

Мера Покровська Руслана Требушкіна знову немає на робочому місті. Про це повідомляють занепокоєні мешканці міста, які хотіли попасти на прийом до міського голови. Де...

Брехня та маніпуляція: мер Покровська спростував слова очільника області про існуючий борг за воду

Ще на початку квітня стало відомо, що через борги підприємство «Компанія «Вода Донбасу» може бути відключена від електропостачання. Такий факт несе за собою загрозу...

«Керівник лікарні не повинен бути обтяжений знаннями»: Руслан Требушкін призначив нового головного лікаря

15 квітня перед колективами Центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги  представили нового виконуючого обов’язки головного лікаря цих двох медичних установ. Ним стала...

Мешканці Родинського втомилися від так званої допомоги Покровської влади

«Це просто знущання над людьми», - мешканці Родинського втомилися від так званої допомоги Покровської влади. Так, до редакції телебачення «Капрі» звернулися люди, що мешкають...