додому Актуально Водопостачання Донецької області знову під загрозою: 23 травня КП «Компанія «Вода Донбасу»...

Водопостачання Донецької області знову під загрозою: 23 травня КП «Компанія «Вода Донбасу» буде відключена від електропостачання

Завтра, 23 травня, на вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» оператор системи розподілу виконає часткове відключення електропостачання комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

Про це журналістам повідомили у відділі з комунікацій ПрАТ » ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля».

Оператор системи розподілу стурбований тим, що незважаючи на увагу перших осіб держави та керівництва Донецької області до проблеми КП «Компанія «Вода Донбасу» — рішення не знайдено. Водопостачальне підприємство буде відключено від електроенергії за борги перед постачальником електроенергії-ДП «Укрінтеренерго».

У квітні через проблеми КП «Компанія» Вода Донбасу » без водопостачання залишилися населені пункти Костянтинівського та Торецького району Донецької області. Оператор системи розподілу згідно вимог законодавства зобов’язаний провести відключення боржника. Нове відключення ставить під загрозу водопостачання багатьох населенних пунктів Донецької області.

15 травня ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля отримав нову заявку від постачальника «останньої надії» на відключення електропостачання КП «Компанія «Вода Донбасу» вже 23 травня 2019 р. Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії оператор системи розподілу зобов’язаний виконати вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» і припинити електропостачання споживачам, не виконує свої зобов’язання по оплаті рахунків за електроенергію.

Нагадаємо, 1 квітня 2019 року оператор системи розподілу вже був змушений виконати вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» і припинити електропостачання споживачам, у яких закінчився термін договору з постачальником «останньої надії», а договори з новими постачальниками не були укладені. Одним з таких підприємств було КП «Компанія «Вода Донбасу», що постачає водою всю Донецьку область. В результаті цих дій без водопостачання залишилися жителі сіл Костянтинівського та Торецького району Донецької області.

У травні, так і не знайшовши собі постачальника електроенергії за нерегульованим тарифом, комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» отримало ліцензію на постачання електроенергії з 1 травня. Це дало Компанії право самостійно постачати собі електроенергію безпосередньо від державного підприємства «Енергоринок».

Поставка припинилася вже через 6 днів, через порушення умов оплати (компанія не змогла оплатити електроенергію за подальші періоди).

7 травня ДП «Енергоринок » направило повідомлення про припинення поставки.

7 травня КП «Компанія «Вода Донбасу» знову стала клієнтом постачальника останньої надії ДП «Укрінтеренерго», який надіслав повідомлення оператору системи розподілу на відключення за борги.

Сума заборгованості в повідомленні не уточнюється. З повідомлень у ЗМІ відомо, що за 2019 рік КП «Компанія «Вода Донбасу» накопичила борг за постачання електроенергії – 260 млн грн.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
10,785Підписчикипідписуватися
Що б Ви зробили у першу чергу, якби стали Покровським міським головою?

Популярні новини

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

Жорстоке побиття у Мирнограді: чи понесе покарання експоліцейський, а нині член команди Требушкіна

Ця історія трапилась цими вихідними у Мирнограді. Група підлітків поверталась додому з Дня народження Микити, і біля одного з пішоходних переходів міста сталась бійка....

Карлівська фільтрувальна станція знеструмлена через погодні умови

Сьогодні ввечері, 25 грудня, Карлівська фільтрувальна станція була знеструмлена через погодні умови. Про це повідомляють у контакт-центрі Покровської міської ради. Приступити до відновлення електропостачання Карлівської фільтрувальної...

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...