додому Новини На засіданні з розробки стратегії розвитку Донеччини обговорювали ситуацію на ринку праці...

На засіданні з розробки стратегії розвитку Донеччини обговорювали ситуацію на ринку праці та незадовільний стан доріг

Протягом поточного тижня відбудуться засідання робочих груп, присвячені розробці SWOT-аналізу Донецької області. Про це повідомляється на сайті Донецької обласної державної адміністрації.

Основою для обговорення стануть напрацювання, отримані під час проведення соціально-економічного аналізу, а також результати опитування населення щодо проблем та пріорітетів розвитку Донеччини.

Отже, за попередніми результатами опитування населення, у трійку найгостріших проблем розвитку Донеччини увійшли відсутність гідної роботи та заробітної плати, а також незадовільний стан доріг.

Тому вчора, 13 травня, у центрі дискусії робочої групи «Економічний розвиток і зайнятість населення» опинилася ситуація на зареєстрованому ринку праці, стан та перспективи розвитку дорожньо-транспортної галузі.

Ще один цікавий результат, який продемонстрували попередні результати опитування населення — це рейтинг видів економічної діяльності, які є пріоритетними з точки зору мешканців нашого регіону. І лідером цього рейтингу учасниками анкетування було обрано сільськогосподарське виробництво.

І ще один важливий аспект розробки будь-якого сучасного програмного документа — врахування гендерних особливостей та потреб.

Аналітичні матеріали, отримані за результатами засідань робочих груп, стануть основою майбутньої Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

1,104Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
4,110Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.