додому Новини На Донеччині триває розробка стратегії області до 2027 року

На Донеччині триває розробка стратегії області до 2027 року

4 квітня відбулося засідання першої фокус-групи для обговорення пріоритетів смарт-спеціалізації в рамках розробки Стратегії розвитку Донецької області до 2027 року.

В обговоренні взяли участь представники машинобудівних та енергетичних підприємств, наукових установ та вищих начальних закладів, громадських організацій та влади.

У центрі дискусії були результати аналізу даних щодо визначення галузей спеціалізації Донецької області, а також сильні та слабкі сторони, можливості та загрози для розвитку однієї із виявлених галузей – машинобудування.

Для визначення галузей спеціалізації регіону застосовувалася методика JRC, яка спирається на розрахунок коефіцієнтів локалізації за кількістю підприємств, обсягом реалізації продукції та кількістю зайнятих працівників.

За результатами проведених розрахунків за 2013-2017 роки було виявлено близько 20 видів економічної діяльності, які мають ознаки галузей спеціалізації.

Саме ці види діяльності, а також перспективні напрями, які мають потенціал для зростання, будуть обговорюватися учасниками трьох інших фокус-груп, сформованих для визначення пріоритетів смарт-спеціалізації Донеччини. Їх засідання відбуватимуться протягом наступного тижня.

попередня статтяВизначні події 7 квітня
наступна статтяГороскоп на 8 квітня
825Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,780Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.