додому Новини На Донеччині триває розробка стратегії області до 2027 року

На Донеччині триває розробка стратегії області до 2027 року

4 квітня відбулося засідання першої фокус-групи для обговорення пріоритетів смарт-спеціалізації в рамках розробки Стратегії розвитку Донецької області до 2027 року.

В обговоренні взяли участь представники машинобудівних та енергетичних підприємств, наукових установ та вищих начальних закладів, громадських організацій та влади.

У центрі дискусії були результати аналізу даних щодо визначення галузей спеціалізації Донецької області, а також сильні та слабкі сторони, можливості та загрози для розвитку однієї із виявлених галузей – машинобудування.

Для визначення галузей спеціалізації регіону застосовувалася методика JRC, яка спирається на розрахунок коефіцієнтів локалізації за кількістю підприємств, обсягом реалізації продукції та кількістю зайнятих працівників.

За результатами проведених розрахунків за 2013-2017 роки було виявлено близько 20 видів економічної діяльності, які мають ознаки галузей спеціалізації.

Саме ці види діяльності, а також перспективні напрями, які мають потенціал для зростання, будуть обговорюватися учасниками трьох інших фокус-груп, сформованих для визначення пріоритетів смарт-спеціалізації Донеччини. Їх засідання відбуватимуться протягом наступного тижня.

попередня статтяВизначні події 7 квітня
наступна статтяГороскоп на 8 квітня
1,386Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
4,590Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.