додому Новини ЗАЛІЗНИЧНИКИ ДОНЕЦЬКА НЕ ПОБАЧИЛИ ТЕНДЕРНИХ ПАПІРЦІВ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА, АБИ ЗАМОВИТИ РОСІЙСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

ЗАЛІЗНИЧНИКИ ДОНЕЦЬКА НЕ ПОБАЧИЛИ ТЕНДЕРНИХ ПАПІРЦІВ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА, АБИ ЗАМОВИТИ РОСІЙСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

Філія Укрзалізниці «Донецька залізниця» відхилила дешевшу пропозицію ТОВ «ПНВП “Мікрон”» на закупівлі чотирьох колієвимірювальних шаблонів ЦУП-2Д очікуваною вартістю 49 тис. грн на підставі нібито неподання нею низки довідок, які фірма насправді подала у складі своєї конкурсної пропозиції. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

23 лютого «Донецька залізниця» оголосила про закупівлю вимірювальних інструментів загальною очікуваною вартістю 153 тис. грн. Невдовзі до замовника звернулось ТОВ «ВПТ-Україна» з вимогою про виділення деякого обладнання, а саме колійних шаблонів, в окремий лот, повідомляє сайт «Наші гроші».

Як зауважили у «ВПТ-Україна», колієвимірювальні шаблони призначені для вимірювання параметрів колії, тоді як інші закуповувані шаблони слугують для обслуговування та ремонту рухомого складу. Таким чином, суміщення цього обладнання в одному лоті є дискримінаційним по відношенню до компаній, які спеціалізуються на виробництві асортименту за цільовим призначенням – чи то для колійних робіт, чи то для обслуговування рухомого складу.

Замовник дослухався до учасника і виділив позицію №18 (колієвимірювальні шаблони) в окремий лот очікуваною вартістю 49 тис. грн. На перший лот не прийшов жоден учасник, тоді як на свіжо виокремлений лот свої пропозиції подали дві фірми – згадане ТОВ «ВПТ-Україна» та ТОВ «ПНВП “Мікрон”». Пропозиція останнього була дешевшою на 13,5%, тож початково система визначила переможцем торгів підприємство «Мікрон».

Компанія пропонувала обладнання власного виробництва, тоді як конкуруюче «ВПТ-Україна» подало інформацію про можливість продажу інструментів виробництва ТОВ «НВФ “Екомед-Комплекс”» (ООО «НПФ “Экомед-Комплекс”», Санкт-Петербург, РФ).

Замовник розглянув пропозицію потенційного переможця і відхилив її на основі неподання фірмою низки довідок, зокрема, зразків документів виробника, довідки щодо його найменування, підтвердження застосування заходів із захисту довкілля, а також листа про перелік документів.

У відповідь на це «Мікрон» звернувся до замовника з вимогою про зміну такого рішення, адже усі ці документи були у складі конкурсної пропозиції фірми. Зі свого боку замовник нагадав компанії про можливість звернутись до АМКУ та оскаржити прийняте ним рішення, що учасник і зробив, додатково прописавши у скарзі вимогу щодо повернення замовником первинної редакції тендерної документації – про закупівлю шаблонів одним лотом, адже в Україні представлені постачальники, які продають одразу усі затребувані замовником шаблони.

Рішення колегії АМКУ очікується.

Першим засновником ТОВ «ВПТ-Україна» було російське ЗАТ «ВПТ-НН» (ліквідоване у грудні 2014 року в результаті реорганізації у ТОВ «ВПТ-НН»). На сайті «ВПТ-НН» повідомляється, що з 2005 року фірма «покриває практично 100% потреби «Російських залізних доріг» у твердосплавному інструменті для ремонту рухомого складу і залізничних шляхів».

У 2014 році «ВПТ-Україна» реорганізували, записавши власником фірми вінничанина Миколу Демешка – він же був керівником компанії з моменту її заснування до етапу реорганізації. Сьогодні Демешко одноосібно володіє та керує фірмою. Місце реєстрації підприємства залишилось незмінним.

У період часу з середини 2016 року ТОВ «ВПТ-Україна» підписало договорів на 22,56 млн грн, в основному замовниками виступали філії «Укрзалізниці».

 

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
19,358Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Говоримо українською: як правильно вітатися?

Говоримо українською: як правильно вітатися?  Багато хто тепер думає, що «Доброго дня» українською тільки так і треба вітатися. Вочевидь, ця форма виникла під впливом "Доброго...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...