додому Цікаво знати Гороскоп Гороскоп на 30 липня

Гороскоп на 30 липня

Овен (21.03 — 20.04)

Увагу Овнів день перенаправить на взаємини або навколишнє середовище. Можливі нові або повторні ініціативи з боку партнерів. Зірки підказують, що будь-які пропозиції вимагають обговорення, не радять поспішати з відповіддю і прийняттям спільних рішень.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям день додасть клопотів, серед яких можуть бути і приємні, і стомливі, енерговитратні. Може виникнути потреба у відвідуванні лікаря або косметолога, послуги престижного сервісу. Напруга зросте, якщо належить виконати важливі почесні обов’язки. Можливо, будуть потрібні помічники.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Ситуації дня розгорнуться в сприятливому для Близнюків ключі, але можливі й інші сюрпризи. Зміна пріоритетів і лінії поведінки може створити труднощі, з якими ви раніше не стикалися. Розраховуючи на успіх, варто врахувати, що він не буде легким. Можливо, належить вишукати додаткові ресурси, заново врегулювати матеріальні інтереси або морально-етичні нюанси.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам сьогодні важко залишатися байдужими до обстановки в сім’ї, на батьківщині, на займаній території, в групі однодумців. Може назріти чергова зміна в побуті, споріднених або партнерських відносинах, шлюбному союзі. Схильність приймати все близько до серця підвищить ймовірність заворушень, що може спонукати вас взяти особисту участь у подіях або очолити їх. З

Лев (24.07 — 23.08)

Левам день обіцяє нову порцію цікавих вражень і хороших можливостей. У зв’язку з зміною ситуації або статусу, виконати задумане може бути непросто. Безумовна перевага опиниться під питанням, якщо ви в чомусь обмежені, чогось боїтеся. Краще заздалегідь врахувати ймовірність додаткових труднощів і сюрпризів, особливо, якщо мова йде про поїздку, навчання, знайомство, співробітництво.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам зірки радять переконатися в достатній кількості ресурсів для реалізації бажань. Сьогодні можливі грошові надходження або позитивний рух на рахунках, але і складність завдання може несподівано зрости. Не виключено, що проект виявиться більш масштабним.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам день обіцяє прилив натхнення і зростання амбіцій. Якщо ви честолюбні і прагнете до лідерства, з’явиться привід і можливість втрутитися в хід подій, відкрито заявити свої права. Зірки не радять розраховувати на легкий шлях: для перемоги над обставинами і отримання бажаного доведеться мобілізувати всі наявні сили.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам варто поважати думку партнера, враховувати хід подій на близькому по духу співтоваристві або в цікавій географічній точці. День мотивує на боротьбу за права, ідеї, погляди, ідеали. Можлива залежність від групи чи середовища, брак бажаних індивідуальних повноважень.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці аж до ночі залишаться оптимістами, що буде зовсім не зайвим. День небезпечний сюрпризом, у якого є позитивна і негативна сторона. У події будуть залучені інші учасники, або ви самі опинитеся втягнуті у «велику гру».

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козерогів чекає захоплюючий і відповідальний момент. Не виключено, що від нього буде залежати майбутня кар’єра, статус, рівень влади. Вже завойований вами авторитет може наразитися на небезпеку. Незважаючи на ймовірність прискорення і загострення подій, зірки рекомендують вам контролювати емоції і не робити необоротних агресивних заходів, поки не випробувані всі доступні дипломатичні методи.

Водолій (21.01 — 19.02)

Тенденції цього дня для Водоліїв потенційно сприятливі, несуть оптимістичний заряд і обіцяють удачу. У той же час, навіть у гладкому перебігу подій можуть виникнути непередбачені труднощі. Умовою успіху може стати моральне або інше випробування, ініціація. Можливо, обставини запропонують вам підтвердити ділом те, що ви декларували на словах.

Риби (20.02 — 20.03)

Рибам не варто боятися критичного повороту подій, так як саме він може стати останньою відсутньою ланкою в ланцюзі довгих випробувань. Можливо, ви побачите вихід там, де досі бачили безвихідь і впадали у відчай. У разі нових починань, у вас з’явиться можливість зрозуміти, чи готові ви до повноцінного виконання своїх бажань і чим здатні заради нього пожертвувати.

3,557Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
0Підписчикипідписуватися

Популярні новини

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

Жорстоке побиття у Мирнограді: чи понесе покарання експоліцейський, а нині член команди Требушкіна

Ця історія трапилась цими вихідними у Мирнограді. Група підлітків поверталась додому з Дня народження Микити, і біля одного з пішоходних переходів міста сталась бійка....

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...