додому Цікаво знати Гороскоп Гороскоп на 7 липня

Гороскоп на 7 липня

Овен (21.03 — 20.04)

Для Овнів, які прагнуть до конкретних результатів, день може стати не самим продуктивним. Настрій буде скоріше романтичним, ніж діловим. Загальна атмосфера доби сприяє розширенню кругозору, мрійливості. Можуть тимчасово ослабнути зв’язку з батьківщиною, кровні узи. Можливо, вам захочеться скинути з себе тягар відповідальності і боргу, скуштувати повної свободи. Пізній вечір знов нагадає вам про сімейні чи інші обов’язки, змусить уточнити цілі і плани на  уїк-енд.

Телець (21.04 — 21.05)

День розсіює увагу Тельців, може зробити погляд на речі більш оптимістичним і безпечним. Те, що вчора служило предметом неспокою і змушувало до підвищеної обережності, сьогодні може здатися вам нешкідливим і навіть забавним. «Хвилина легковажності» доречна, якщо ви вже подбали про приведення своїх справ в повний порядок. Обстановка може схиляти до невеликих незапланованих пригод, відхиленню від  правил або основного курсу, не виключені сюрпризи або непорозуміння.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Близнюкам варто поставитися простіше до дрібних дивацтв в чужій поведінці і неоднозначного ходу подій в цілому. Протягом дня можливі несподівані моменти при спілкуванні, не виключені нетипові вчинки з боку перевіреного партнера. Небажано призначати на цей день серйозні переговори, початок співпраці: позиція другої сторони може  змінитися, а будь-яка спільна ініціатива здатна перетворитися на фарс. Не варто ігнорувати тривожний сигнал, якщо він надійде ближче до ночі.

Рак (22.06 — 23.07)

Сьогодні Ракам не варто розраховувати на повну свободу дій, багато будуть диктувати обставини. У той же час, можна не боятися серйозних ускладнень: день обіцяє пом’якшення будь-яких проблем. Частина побоювань виявиться марною, особливо, якщо були прийняті професійні превентивні заходи. Може бути пройдений найбільш критичний етап у виконуваному справі, лікувальному процесі, ремонтних або налагоджувальних роботах. Деякі стандартні кроки дадуть оригінальний результат, ефект може виявитися складнішим.

Лев (24.07 — 23.08)

Львів день запрошує внутрішньо і зовні розслабитися, стати менш серйозними. Варто знайти хвилинку для хобі або піти на поводу у випадкового бажання, несподіваного настрою. Погляд на події стане більш оптимістичним. Навіть якщо виявиться «темна сторона медалі», ви будете схильні вірити в краще. Можливий творчий імпульс, думка про пригоду, відпочинок. Однак навряд чи вам вдасться перебувати на такій хвилі до ночі: до кінця дня можуть нагадати про себе зобов’язання або особисті страхи.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам не варто планувати на цей день починання і відповідальні заходи. Незважаючи на розрахунки, бажання і домовленості, доля може розпорядитися по-своєму й змусити вас змінити первісній програмі. Протягом дня можливі непередбачені обставини в родині, несподівані повороти вашого власного настрою, примхи з боку партнера по бізнесу, не виключено двоїстий настрій супутника життя. Пізній вечір допоможе мислити конструктивніше, але плани будуть мати потребу в доопрацюванні.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам зірки дозволяють провести основну частину дня у вільному режимі. Сьогодні не дуже продуктивні цільові поїздки, візити, пошуки.  Логіка може поступитися місцем фантазії. Вечір додасть конкретики, змусить мислити більш раціонально і практично. Не виключено, що вашої присутності зажадає домашня ситуація, або ви візьметеся за рішення будь-якої невідкладної нагальної проблеми ділового характеру.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам зірки підказують, що сьогодні не варто приймати рішення практичної властивості. Випадковий збіг обставин здатен розгорнути думки в ризикованому напрямку, поставити «обличчям до обличчя» з нездійсненною в даний момент мрією або черговою спокусою. Можуть відступити на другий план міркування ощадливості , не виключається збиток або витік коштів внаслідок довірливості або неуважності. Увечері корисно уточнити плани на уїк-енд, особливо, якщо вони пов’язані з поїздкою.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Для Стрільців день може початися з негативною ноти, але настрій буде поступово підвищуватися. Можливі побоювання втратять сенс, або ви зможете побачити їх у новому світлі. При цьому зірки не радять вам впадати в протилежну крайність, надто ідеалізуючи себе, людей або обстановку. Можливі сумніви, пов’язані з власною роллю в подіях, а також з будинком, побутом, самопочуттям, моральними аспектами ситуації. Якщо ви заплуталися, практичні і корисні міркування підкаже пізній вечір.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козероги аж до кінця дня здатні перебувати у віртуальному світі, програючи в ньому привабливі сценарії. Завдяки грі уяви, у цю добу можна подумки перенестися у віддалений географічний простір, перевтілитися в іншу людину чи вигаданого персонажа. Прийняти тверде рішення завадить внутрішнє коливання або неясність перспектив. Можливий інтерес до духовного або філософського аспекту подій. Вечір обірве «сеанс мрій» і поверне вас у вашу особисту актуальну реальність.

Водолій (21.01 — 19.02)

Сьогодні Водолії небайдужі до теми майбутнього, при цьому схильні допускати різні варіанти імовірних сценаріїв. Не виключено, що картина майбутнього буде бачитися вам в смутному і  фантастичному світі. Варто пам’ятати, що уява здатна заманити в пастку, особливо в відсутність конкретики. Увечері ви можете виявити, що зайшли в глухий кут і частину ідей пора безжально відкинути, щоб зберегти раціональне зерно.

Риби (20.02 — 20.03)

Сьогодні Рибам непросто розібратися в можливих перспективах, відокремити свої і чужі фантазії від реальності. Аж до вечора ви можете перебувати в добре знайомих коливаннях. Можливо, ви будете шукати лазівку для двоїстої тактики. Довірливість, наївність, надмірний ідеалізм чреваті самообманом. В кінці дня доведеться визнати, що деякі варіанти сумнівні, і найбільш мудрим рішенням буде відмовитися від нав’язливої ідеї їх здійснення.

попередня статтяКапрі NEWS (06.07.2020)
наступна статтяПрикмети на 7 липня
3,557Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
0Підписчикипідписуватися

Популярні новини

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

Жорстоке побиття у Мирнограді: чи понесе покарання експоліцейський, а нині член команди Требушкіна

Ця історія трапилась цими вихідними у Мирнограді. Група підлітків поверталась додому з Дня народження Микити, і біля одного з пішоходних переходів міста сталась бійка....

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...