додому Цікаво знати Гороскоп Гороскоп на 26 червня

Гороскоп на 26 червня

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам варто проявити комунікабельність, допитливість. Краще мислити в категоріях майбутнього, не зв’язуючи себе рамками традицій, виховання, нагальних потреб. Якщо ви занурені в господарство або в приватний бізнес, корисно відволіктися від рутини. Це відмінний момент для зустрічей з друзями, знайомств, для участі в справах групи, в опитуваннях і дослідженнях, для роботи з інформаційним і навчальним матеріалом. Проблеми можливі у зв’язку з вибором і фінансуванням, краще утриматися від позапланових витрат.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям зірки радять бути більш відкритими, доброзичливими. Не варто ставити в главу кута свій спокій і комфорт, куди більше користі обіцяє спілкування, інформаційний обмін. Подарунки краще робити не собі, а іншим. Багато цілі будуть досягнуті швидше, якщо ви володієте широким колом знайомств, ладнаєте з начальством, готові обговорювати ключові теми в неформальній обстановці, лояльні до нових методик. Можливо, вирішиться цілий комплекс взаємозалежних завдань, включаючи професійні та матеріальні питання.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Близнюків чекає успіх у ряді напрямків відразу. День обіцяє зняття перепон, відкриття шляхів, допомогу від друзів, прорив у навчанні, допомагає отримати славу, статус або захист, виграти позов, розширити повноваження, безперешкодно пройти контроль. Вдалий момент для публікації книги, роботи з особовим або корпоративним сайтом, участі в пізнавальних заходах, поїздках, дискусіях. Ключі до успіху — товариськість, ненаситна допитливість, ерудиція, дружелюбність, гуманізм, володіння іноземними мовами.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам не варто закриватися у своїй «раковині». День допомагає вдосконалювати соціальні навички, необхідні для повноцінної взаємодії з оточенням. Вони можуть виявитися безцінними для вас на роботі, в сім’ї, в соціальному середовищі, а також у нестандартних ситуаціях, що загрожують потенційним збитком, загрозою. Успішне спілкування передбачає контроль вами своїх пристрастей, звичок, спонтанних імпульсів. Зате налагоджений контакт, лояльна поведінка допоможуть вам вчасно отримувати допомогу з різних джерел.

Лев (24.07 — 23.08)

Левам варто врахувати, що цей день забезпечує прекрасні умови для спілкування. Ситуацію можна використовувати для контакту з однодумцями, для пошуку партнерів, покровителів, посередників, для розширення списку клієнтів, помічників, учнів. Ефективні рекламні акції, спрямовані на просування персональних ідей або інтересів команди. Також, день підходить для різних домовленостей, погоджень, оприлюднення спільних рішень. Добре взяти участь у заході, дискусії.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам сьогодні важливо знайти спільну мову з колегами, підлеглими, потенційними спонсорами, платоспроможними замовниками. Дружелюбність і вміння підтримувати бесіду можуть стати в нагоді в спілкуванні з начальством, юристами, медиками, представниками професійного середовища та громадських організацій. Не будуть зайвими навички роботи з різними засобами зв’язку, комп’ютерними програмами і додатками. Значну частину часу може забрати обробка потоку службової кореспонденції або іншої інформації.

Терези (24.09 — 23.10)

Для Терезів день дуже успішний, не варто втрачати ні хвилини. Завдяки освіті, спеціальним знанням або загального кругозору, а також дружелюбності і напрацьованим зв’язкам, багато що вдаватиметься автоматично, або з мінімальним зусиллям. Можна зробити спробу домовитися там, де вам нав’язується силове рішення, або явно невигідний для вас стиль взаємодії. Вдала доба для поїздок, навчальних та пізнавальних заходів, розвитку зарубіжних зв’язків, аргументованого викладення своєї точки зору.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам корисно підтримати контакти з партнерами, родичами, близькими друзями, що цікавлять тематичним співтовариством. Відстань при цьому не має значення: успішний обмін інформацією буде можливий з будь-якої точки світу. Це слушний момент для налагодження зв’язків, які можуть знадобитися у процесі передбачуваної навчання, подорожі, еміграції, відрядження, судового спору, літературної або наукової роботи. Не виключено, що найцікавішими виявляться зв’язку з «друзями по нещастю».

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільцям день забезпечує поле для спілкування, інформаційного обміну, інтелектуальної роботи. Ефективні дистанційні заходи, наприклад, переговори, наради, конференції з іногородніми та іноземними колегами. Можна розраховувати на чесність, дружелюбність, відсутність «підкилимних ігор». Не виключено, що ви будете заздалегідь передбачити зустріч з потрібними людьми і вчасно опинятися в потрібних місцях. Хороший момент для виступів, реєстрації на сайтах і в спільнотах, подання заявки, резюме.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Увагу Козерогів день може направити на бюджет, накопичення, вкладення, корисні витрати. Благополуччя залежить від уміння спілкуватися з начальством, колегами, персоналом, знаходити підхід до конкретних осіб. Можна вдало купити інструменти для роботи, інфопродукти, засоби зв’язку, ліки. Викличуть інтерес престижні послуги і речі, здатні підкреслити ваш статус. Вибір прикрас, одягу, косметики, подарунка, продуктів харчування, а також форми вкладення коштів може стати незвичайним, експериментальним.

Водолій (21.01 — 19.02)

Водолії сьогодні легко перемагають в інтелектуальних іграх, від мережевих до політичних. Можливі успіхи в діяльності, пов’язаної з програмуванням, викладанням, юриспруденцією, науковими і соціальними дослідженнями. Є умови для просування особистих і групових проектів, для реклами персональної ідеї або поширення ідеології, яку ви представляєте. Прекрасний день для знайомств і для активізації особистих зв’язків з іноземцями, популярними персонами, представниками впливових структур.

Риби (20.02 — 20.03)

День, найбільш сприятливий для комунікабельних Риб, не відчувають труднощів з загальної соціалізацією. Навички взаємодії з різними людьми і структурами дозволить їм отримати масу корисних відомостей, обмінятися новинами та ідеями. Замкнутим Рибам не варто придушувати свою допитливість, а шукати якнайбільше інформації по темі, що цікавить. Дистанційне спілкування, включаючи мережеве, може бути більш безпечним і плідним, ніж спроба поспілкуватися в реальності, наприклад, за чашкою чаю в кафе.

 

3,460Подобаєтьсятак
11Підписчикислідувати
4,910Підписчикипідписуватися

Популярні новини

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

Жорстоке побиття у Мирнограді: чи понесе покарання експоліцейський, а нині член команди Требушкіна

Ця історія трапилась цими вихідними у Мирнограді. Група підлітків поверталась додому з Дня народження Микити, і біля одного з пішоходних переходів міста сталась бійка....

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...