додому Цікаво знати Гороскоп Гороскоп на 30 липня

Гороскоп на 30 липня

Овен (21.03 — 20.04)

Увагу Овнів день перенаправить на взаємини або навколишнє середовище. Можливі нові або повторні ініціативи з боку партнерів. Зірки підказують, що будь-які пропозиції вимагають обговорення, не радять поспішати з відповіддю і прийняттям спільних рішень.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям день додасть клопотів, серед яких можуть бути і приємні, і стомливі, енерговитратні. Може виникнути потреба у відвідуванні лікаря або косметолога, послуги престижного сервісу. Напруга зросте, якщо належить виконати важливі почесні обов’язки. Можливо, будуть потрібні помічники.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Ситуації дня розгорнуться в сприятливому для Близнюків ключі, але можливі й інші сюрпризи. Зміна пріоритетів і лінії поведінки може створити труднощі, з якими ви раніше не стикалися. Розраховуючи на успіх, варто врахувати, що він не буде легким. Можливо, належить вишукати додаткові ресурси, заново врегулювати матеріальні інтереси або морально-етичні нюанси.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам сьогодні важко залишатися байдужими до обстановки в сім’ї, на батьківщині, на займаній території, в групі однодумців. Може назріти чергова зміна в побуті, споріднених або партнерських відносинах, шлюбному союзі. Схильність приймати все близько до серця підвищить ймовірність заворушень, що може спонукати вас взяти особисту участь у подіях або очолити їх. З

Лев (24.07 — 23.08)

Левам день обіцяє нову порцію цікавих вражень і хороших можливостей. У зв’язку з зміною ситуації або статусу, виконати задумане може бути непросто. Безумовна перевага опиниться під питанням, якщо ви в чомусь обмежені, чогось боїтеся. Краще заздалегідь врахувати ймовірність додаткових труднощів і сюрпризів, особливо, якщо мова йде про поїздку, навчання, знайомство, співробітництво.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам зірки радять переконатися в достатній кількості ресурсів для реалізації бажань. Сьогодні можливі грошові надходження або позитивний рух на рахунках, але і складність завдання може несподівано зрости. Не виключено, що проект виявиться більш масштабним.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам день обіцяє прилив натхнення і зростання амбіцій. Якщо ви честолюбні і прагнете до лідерства, з’явиться привід і можливість втрутитися в хід подій, відкрито заявити свої права. Зірки не радять розраховувати на легкий шлях: для перемоги над обставинами і отримання бажаного доведеться мобілізувати всі наявні сили.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам варто поважати думку партнера, враховувати хід подій на близькому по духу співтоваристві або в цікавій географічній точці. День мотивує на боротьбу за права, ідеї, погляди, ідеали. Можлива залежність від групи чи середовища, брак бажаних індивідуальних повноважень.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці аж до ночі залишаться оптимістами, що буде зовсім не зайвим. День небезпечний сюрпризом, у якого є позитивна і негативна сторона. У події будуть залучені інші учасники, або ви самі опинитеся втягнуті у «велику гру».

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козерогів чекає захоплюючий і відповідальний момент. Не виключено, що від нього буде залежати майбутня кар’єра, статус, рівень влади. Вже завойований вами авторитет може наразитися на небезпеку. Незважаючи на ймовірність прискорення і загострення подій, зірки рекомендують вам контролювати емоції і не робити необоротних агресивних заходів, поки не випробувані всі доступні дипломатичні методи.

Водолій (21.01 — 19.02)

Тенденції цього дня для Водоліїв потенційно сприятливі, несуть оптимістичний заряд і обіцяють удачу. У той же час, навіть у гладкому перебігу подій можуть виникнути непередбачені труднощі. Умовою успіху може стати моральне або інше випробування, ініціація. Можливо, обставини запропонують вам підтвердити ділом те, що ви декларували на словах.

Риби (20.02 — 20.03)

Рибам не варто боятися критичного повороту подій, так як саме він може стати останньою відсутньою ланкою в ланцюзі довгих випробувань. Можливо, ви побачите вихід там, де досі бачили безвихідь і впадали у відчай. У разі нових починань, у вас з’явиться можливість зрозуміти, чи готові ви до повноцінного виконання своїх бажань і чим здатні заради нього пожертвувати.

658Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,546Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.