додому Цікаво знати Гороскоп Гороскоп на 18 липня

Гороскоп на 18 липня

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам варто пам’ятати, що сьогодні важливі деталі. Може з’явитися необхідність в профілактичному візит до лікаря. Небажано влаштовуватися на роботу і відкривати бізнес, пов’язаний з наданням послуг.

Телець (21.04 — 21.05)

Щоб день пройшов приємно і з користю, Тельцям варто підлаштуватися до ситуації . Не варто витрачати багато грошей, в тому числі, на розваги. Не завадить передбачливість на відпочинку. Не виключено, що ви опинитеся перед вибором між комфортом і здоров’ям, або безпекою.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Близнюки стають більш залежними від домашньої обстановки, сімейної атмосфери, житлової ситуації. День допомагає побачити рамки, за які не варто переходити, спроба дозволити собі зайве обернеться проти вас. Варто бути коректніше з близьким оточенням, поважати задані територіальні і психологічні межі. Не завадить помірність у харчуванні. Можливий недолік побутового комфорту. У відносинах може пробігти холодок, не виключені перешкоди до тісного контакту, довірчого діалогу.

Рак (22.06 — 23.07)

Раки починають відчувати сильнішу потребу в інформації або спілкуванні, але можуть зіткнутися на цьому шляху з перешкодами. Може намітитися цикл поїздок, візитів, пошуків, навчання, стати актуальною темою дієта, консультація лікаря, вибір ліків.  Не варто нехтувати порівнянням варіантів, перевіркою цифр і фактів, уточненням офіційних даних про людей, речі, процедурах, інстанціях.

Лев (24.07 — 23.08)

Сьогодні енергії Левів важко знайти адекватний вихід, сили можуть бути тимчасово роздроблені або блоковані. Є ймовірність дрібних і великих промахів у фінансових питаннях. Бажано відкласти платежі та операції, або забезпечити їх надійними гарантіями. Не рекомендується купувати вживані речі.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам час переглянути тактику, з урахуванням індивідуальних реалій. Те, що для інших є само собою зрозумілим, вам може даватися важче, у зв’язку із станом здоров’я, домашньою обстановкою, фінансовим або моральним тягарем. Об’єктивна самооцінка вбереже вас від розчарувань і «підводних каменів».

Терези (24.09 — 23.10)

Сьогодні у Терезів може посилитися потреба в контакті з зарубіжними знайомими, представниками науки, медицини, сфери освіти. День допомагає поставити трохи інакше питання і знайти альтернативні відповіді, а потім порівняти отримані варіанти. Якщо перші відомості розчарували, варто прийняти це як добрий знак, застережливий про хибність і непродуктивності деяких привабливих напрямків.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам варто зайнятися уточненням планів. Копітка робота може припасти не до смаку, якщо ви прагнете до активних дій, проте зірки підказують, що без неї ваші заявки на успіх будуть виглядати значно слабкіше.Можливо, доведеться рахуватися з фінансовими лімітами, графіком, якимось специфічними особливостями. Скептичний тверезий погляд може поширитися на сферу особистих відносин.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільцям день нагадає про тягар зобов’язань, професійної або моральної відповідальності, нюанси, пов’язані з дисципліною і субординацією. Зміни у вашому чужому статус позначаться на стилі спілкування. Можливо охолодження близьких відносин або зовнішня перешкода, яка не дозволяє подолати бар’єр формальностей. Варто серйозніше підійти до своїх аргументів і зовнішньому вигляду, якщо намічається серія консультацій, переговорів: від виробленого враження може залежати кар’єра або репутація.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Для Козерогів набуває особливу важливість доступ до різноманітних джерел корисної інформації, у тому числі віддалених. Варто зробити предметом свого інтересу не переваги, а недоліки. Сконцентруватися на завданні буде легше в самоті. День дозволяє критичніше поглянути на плоди своєї діяльності і ситуацію в цілому, допомагає побачити приховані вади за зовнішнім благополуччям.

Водолій (21.01 — 19.02)

Водоліям краще почекати із зовнішньою активністю, відкритою співпрацею або суперництвом. День створює умови для лікування, профілактики, дрібного ремонту, забезпечення безпеки, кропітких досліджень. Істина навряд чи буде лежати на поверхні, найімовірніше, її доведеться шукати серед деталей, відокремлюючи правду від брехні.

Риби (20.02 — 20.03)

Рибам не варто розраховувати на ідеальне взаєморозуміння з партнером, начальством, близьким оточенням. Діалогу корисно задати чіткі рамки. Небажано поспішати з відгуком на пропозицію або прихований виклик, поспішно приймати висунуті умови.  Якщо ви не поділяєте думку опонента, кращою реакцією буде дипломатичний відмову.

1,104Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
4,110Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.