додому Цікаво знати Гороскоп Гороскоп на 17 липня

Гороскоп на 17 липня

Овен (21.03 — 20.04)

У центр уваги Овнів сьогодні не раз потраплять практичні нюанси, наприклад, вартість подарунка, поїздки, послуги зв’язку. Можуть мати потребу в перевірці поточних рахунків, платежів, кошторису. Не зашкодить акуратність у здійсненні грошових операцій: є ймовірність дрібних помилок при взаєморозрахунках, зарахування та зняття коштів.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці сьогодні потребують можливості висловитися, але при цьому можуть відчувати деякі труднощі при висловлюванні своїх думок, почуттів, потреб. Можливо непорозуміння з близьким оточенням, включаючи дітей і батьків. Неуважність веде до помилок у веденні переговорів або господарства, виборі маршруту або засобу зв’язку.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Близнюкам сьогодні не варто покладатися на свої ключові таланти, «коронні» здібності можуть бути тимчасово заблоковані. Можливе зниження швидкості реакції, може піти більше часу на розрахунки, пошуки, налагодження контакту, вивчення документів, рецептів, листів, інструкцій, пропозицій, матеріалів.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам зірки радять зайнятися нагальними турботами і не заглядати далеко вперед. Поточні справи вимагають підвищеної ретельності, в іншому випадку, є передумови для помилок в окремих грошових розрахунках, або у формуванні фінансової стратегії в цілому.

Лев (24.07 — 23.08)

Левам не завадить дисципліна в матеріальній сфері і в харчуванні. Це не найкращий день для придбань та грошових розрахунків, крім звичайних буденних дрібниць. Особистий і сімейний бюджет, дієта, фінансова база, економічна політика зараз потребують обговорення, може знадобитися калькуляція, нарада.

Діва (24.08 — 23.09)

Труднощі, які очікують сьогодні Дів, можуть бути викликані «опором середовища» або бути наслідком безтурботності. Можливо, доведеться розібратися в питанні оплати послуг, в темі подорожей, навчання, торгівлі, обміну, доставки товару або вантажу. Контакти з іноземцями може ускладнити поганий зв’язок, мовний або валютний нюанс.

Терези (24.09 — 23.10)

Сьогодні зірки радять Терезам утриматися від важливих акцій, а замість цього, зайнятися їх ретельної підготовкою. Особливої уваги можуть потребувати питання, пов’язані з фінансуванням, постачанням і зв’язком, в тому числі, на великій дистанції. Варто почекати з грошовими вкладеннями відкриттям рахунків і карток.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонів може чекати пропозиція, співбесіда, нарада, консультація. Можливо, буде потрібно узгодження інтересів, буде порушено питання реклами, працевлаштування, заробітку, забезпечення зв’язку. Нюанси бюджету, виховання та утримання дітей можуть стати темою дискусії в шлюбі.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Увагу Стрільців сьогодні можуть поглинути «дрібниці життя», насамперед, практичні. Можливо, доведеться вивчити службову інструкцію, фінансові дані, насущні господарські питання, щільніше поспілкуватися з колегами, провести нараду з підлеглими або сімейну раду.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козерогам доведеться змиритися з повільним перебігом справ і спробувати знайти в ньому позитивну сторону. Не варто ігнорувати дрібні перешкоди: якщо ви залишите їх без уваги зараз, то згодом вони можуть створити вам більш глобальні системні проблеми. Можливі труднощі в ході пошуку й обробки корисної інформації, при спробі встановити або оновити контакт, знайти ресурси.

Водолій (21.01 — 19.02)

Сьогодні Водоліїв може чекати дискусія в близькому оточенні: сім’ї, шлюбі, колективі колег або помічників, співтоваристві земляків. Це може діяти вам на нерви, якщо тема «не ваша», і повністю поглине вашу увагу, якщо порушені ваші практичні інтереси.

Риби (20.02 — 20.03)

Рибам доведеться проявити грунтовність, інакше можна втратити ряд істотних деталей. Можливо, доведеться врахувати фінансову сторону послуг, вартість роз’їздів, лікування, навчання, харчування. Рекомендується уважність при вивченні практичних інструкцій, підписанні платіжних та супровідних документів.

1,104Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
4,110Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.