додому Цікаво знати Гороскоп Гороскоп на 9 липня

Гороскоп на 9 липня

Овен (21.03 — 20.04)

Овнів день мотивує на більш активне виконання службових обов’язків, але не виключено, що ви віддасте перевагу кинути сили на інший напрямок. У пріоритеті можуть бути актуальні домашні клопоти, або питання, пов’язані з лікуванням. Сьогодні слушний момент для відвідування лікаря, аптеки, ветеринарної клініки. І господарські турботи, і інші справи зажадають особливої уваги до деталей. Може виникнути потреба у помічниках. Можна підвищити майстерність управління технікою, поводження з інструментами.

Телець (21.04 — 21.05)

У Тельців сьогодні є можливість продемонструвати в дії свої прикладні вміння. Це може бути навик технічної, побутової або мистецькій галузі, у сфері виховання дітей або дресирування тварин. Можна досягти успіху в хобі, що вимагає ювелірної майстерності. Практичність дозволить поєднувати красу і користь, робити вдалі придбання. Обіцяють успіх і задоволення цільові поїздки та зустрічі. Відповідний день для побачення.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Близнюкам варто не ухилятися від домашніх, службових та інших пересічних справ. Те, що зазвичай не входить в сферу ваших захоплень, сьогодні може вийти чудово, особливо, якщо вами керує конкретний практичний стимул. Не варто братися за складні глобальні завдання, ефект може бути зворотним. Ідеальні заняття, дозволяють задіяти одночасно розум, спритність і смак, що потребують мобільності і швидкого переключення уваги.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам зірки дають простір для дій і підказують вдалу тактику. Це відмінний день для демонстрації та вдосконалення індивідуальної майстерності. Прагматизм і скрупульозність не завадять реалізувати інші грані натури, наприклад, естетичний смак. Не варто втрачати час: можна встигнути вирішити цілий ряд завдань. Не виключено, що вони виявляться взаємозв’язані, наприклад, ділова акція сприятиме налагодженню особистого життя. Обіцяють удачу роз’їзди, контакти, пошуки, тренінги, романтичні зустрічі.

Лев (24.07 — 23.08)

Левам зірки радять подумати, яку користь можна отримати з ситуації. Якщо на розум прийшло вигідне рішення варто здійснити його негайно. У той же час, краще не захоплюватися масштабними довгостроковими починаннями. У використанні тих чи інших ділових прийомів, а також у застосуванні ліків і хімічних засобів рекомендується дотримуватися міри: те, що корисно в малих дозах, може виявитися шкідливим і навіть критичним при їх збільшенні. Навіть у вдалий момент не завадять запобіжні заходи.

Діва (24.08 — 23.09)

Сьогодні Діви можуть проявити свої задатки з найкращого боку. Крім практицизму і кмітливості, багато Дів будуть відрізнятися чарівністю, діловитістю, красномовством, спритністю, винахідливістю, фізичною або психологічною гнучкістю. Збалансований набір корисних і привабливих якостей дозволить вам досягти успіху в будь-якому вибраному напрямку, отримавши не тільки користь, але і задоволення.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам зірки радять вибирати обхідну тактику і просуватися в будь-якому напрямку «приставним кроком». Відкриті сміливі дії і широкі жести можуть виявитися неможливими, залишитися непоміченими, або не дати очікуваного результату. Можна зайнятися  зміцненням тилів, збиранням відомостей, пошуком помічників. Хороший день для знайомств, подорожей,  розвитку бізнесу, освоєння практичних прийомів.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

У Скорпіонів є можливість зробити кілька конкретних кроків у майбутнє. Це вдалий момент для починань з нуля, особливо, якщо ви готові ретельно розбиратися в тонкощах, ювелірно обробляти кожну деталь. Обставини всіляко сприяють просуванню ваших ідей і починань: вчасно прийде інформація, знайдуться соратники, з’являться відсутні матеріали і комплектуючі. Розмах небажаний, краще зупинитися там, де починається ризик або невідомість.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільцям обставини цього дня підкажуть вдалий спосіб усунення проблеми або відповідний шлях до мети, допоможуть вибрати правильний тон у спілкуванні з потрібними людьми. Порозуміння з оточенням, включаючи рідню і начальство, вдасться досягти швидше, якщо спілкування буде максимально предметним, спрямованим на усунення будь-яких критичних похибок або проведення складного експерименту. Перш ніж за щось братися, варто чітко зрозуміти завдання.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козерогам зірки підказують, що це відмінний день для співробітництва, але лише в обмеженому масштабі. Спроба розширити поле дій загрожує ускладненнями, з якими ви в даний момент не можете впоратися. Ця доба підходить для разових спільних акцій, предметних дискусій і консультацій, ділових зустрічей з конкретних приводів. Може виявитися вдалою взаємодія з іноземцями, іногородніми. Перш ніж виявити ініціативу або висловити свою думку, бажано зрозуміти мотиви другої сторони.

Водолій (21.01 — 19.02)

Водоліям варто поставити в пріоритет складні завдання, наприклад, важкі ділянки виробництва. День гарний для ризикованої тонкої роботи, що вимагає віртуозного володіння матеріалом, знаннями або навичками. Можна швидко дізнатися у справі товаришів по службі, помічників, кандидатів на посаду, оперативно протестувати інструменти, прилади, спеціальне обладнання, вникнути в тонкощі лікувального процесу, тренування. Відповідний момент для маніпуляцій з ліками, хімікатами, кулінарними інгредієнтами.

Риби (20.02 — 20.03)

Сьогодні Риби потребують партнера, аудиторії, або допомоги, відкликання, консультації. Добре зайнятися діяльністю, орієнтованою на співпрацю, пов’язану з інтересами інших людей. Надмірний індивідуалізм і розрахунок на власні таланти може обмежити ваші можливості, закрити частину шляхів. Відповідний момент для прояснення і гармонізації відносин, оновлення взаємного інтересу, симпатії, тяги. Згуртувати може спільна справа, захоплення або обов’язок. Батькам варто спільно зайнятися вихованням дітей.

 

1,357Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
4,560Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.