додому Цікаво знати Гороскоп Гороскоп на 7 липня

Гороскоп на 7 липня

Овен (21.03 — 20.04)

Для Овнів, які прагнуть до конкретних результатів, день може стати не самим продуктивним. Настрій буде скоріше романтичним, ніж діловим. Загальна атмосфера доби сприяє розширенню кругозору, мрійливості. Можуть тимчасово ослабнути зв’язку з батьківщиною, кровні узи. Можливо, вам захочеться скинути з себе тягар відповідальності і боргу, скуштувати повної свободи. Пізній вечір знов нагадає вам про сімейні чи інші обов’язки, змусить уточнити цілі і плани на  уїк-енд.

Телець (21.04 — 21.05)

День розсіює увагу Тельців, може зробити погляд на речі більш оптимістичним і безпечним. Те, що вчора служило предметом неспокою і змушувало до підвищеної обережності, сьогодні може здатися вам нешкідливим і навіть забавним. «Хвилина легковажності» доречна, якщо ви вже подбали про приведення своїх справ в повний порядок. Обстановка може схиляти до невеликих незапланованих пригод, відхиленню від  правил або основного курсу, не виключені сюрпризи або непорозуміння.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Близнюкам варто поставитися простіше до дрібних дивацтв в чужій поведінці і неоднозначного ходу подій в цілому. Протягом дня можливі несподівані моменти при спілкуванні, не виключені нетипові вчинки з боку перевіреного партнера. Небажано призначати на цей день серйозні переговори, початок співпраці: позиція другої сторони може  змінитися, а будь-яка спільна ініціатива здатна перетворитися на фарс. Не варто ігнорувати тривожний сигнал, якщо він надійде ближче до ночі.

Рак (22.06 — 23.07)

Сьогодні Ракам не варто розраховувати на повну свободу дій, багато будуть диктувати обставини. У той же час, можна не боятися серйозних ускладнень: день обіцяє пом’якшення будь-яких проблем. Частина побоювань виявиться марною, особливо, якщо були прийняті професійні превентивні заходи. Може бути пройдений найбільш критичний етап у виконуваному справі, лікувальному процесі, ремонтних або налагоджувальних роботах. Деякі стандартні кроки дадуть оригінальний результат, ефект може виявитися складнішим.

Лев (24.07 — 23.08)

Львів день запрошує внутрішньо і зовні розслабитися, стати менш серйозними. Варто знайти хвилинку для хобі або піти на поводу у випадкового бажання, несподіваного настрою. Погляд на події стане більш оптимістичним. Навіть якщо виявиться «темна сторона медалі», ви будете схильні вірити в краще. Можливий творчий імпульс, думка про пригоду, відпочинок. Однак навряд чи вам вдасться перебувати на такій хвилі до ночі: до кінця дня можуть нагадати про себе зобов’язання або особисті страхи.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам не варто планувати на цей день починання і відповідальні заходи. Незважаючи на розрахунки, бажання і домовленості, доля може розпорядитися по-своєму й змусити вас змінити первісній програмі. Протягом дня можливі непередбачені обставини в родині, несподівані повороти вашого власного настрою, примхи з боку партнера по бізнесу, не виключено двоїстий настрій супутника життя. Пізній вечір допоможе мислити конструктивніше, але плани будуть мати потребу в доопрацюванні.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам зірки дозволяють провести основну частину дня у вільному режимі. Сьогодні не дуже продуктивні цільові поїздки, візити, пошуки.  Логіка може поступитися місцем фантазії. Вечір додасть конкретики, змусить мислити більш раціонально і практично. Не виключено, що вашої присутності зажадає домашня ситуація, або ви візьметеся за рішення будь-якої невідкладної нагальної проблеми ділового характеру.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам зірки підказують, що сьогодні не варто приймати рішення практичної властивості. Випадковий збіг обставин здатен розгорнути думки в ризикованому напрямку, поставити «обличчям до обличчя» з нездійсненною в даний момент мрією або черговою спокусою. Можуть відступити на другий план міркування ощадливості , не виключається збиток або витік коштів внаслідок довірливості або неуважності. Увечері корисно уточнити плани на уїк-енд, особливо, якщо вони пов’язані з поїздкою.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Для Стрільців день може початися з негативною ноти, але настрій буде поступово підвищуватися. Можливі побоювання втратять сенс, або ви зможете побачити їх у новому світлі. При цьому зірки не радять вам впадати в протилежну крайність, надто ідеалізуючи себе, людей або обстановку. Можливі сумніви, пов’язані з власною роллю в подіях, а також з будинком, побутом, самопочуттям, моральними аспектами ситуації. Якщо ви заплуталися, практичні і корисні міркування підкаже пізній вечір.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козероги аж до кінця дня здатні перебувати у віртуальному світі, програючи в ньому привабливі сценарії. Завдяки грі уяви, у цю добу можна подумки перенестися у віддалений географічний простір, перевтілитися в іншу людину чи вигаданого персонажа. Прийняти тверде рішення завадить внутрішнє коливання або неясність перспектив. Можливий інтерес до духовного або філософського аспекту подій. Вечір обірве «сеанс мрій» і поверне вас у вашу особисту актуальну реальність.

Водолій (21.01 — 19.02)

Сьогодні Водолії небайдужі до теми майбутнього, при цьому схильні допускати різні варіанти імовірних сценаріїв. Не виключено, що картина майбутнього буде бачитися вам в смутному і  фантастичному світі. Варто пам’ятати, що уява здатна заманити в пастку, особливо в відсутність конкретики. Увечері ви можете виявити, що зайшли в глухий кут і частину ідей пора безжально відкинути, щоб зберегти раціональне зерно.

Риби (20.02 — 20.03)

Сьогодні Рибам непросто розібратися в можливих перспективах, відокремити свої і чужі фантазії від реальності. Аж до вечора ви можете перебувати в добре знайомих коливаннях. Можливо, ви будете шукати лазівку для двоїстої тактики. Довірливість, наївність, надмірний ідеалізм чреваті самообманом. В кінці дня доведеться визнати, що деякі варіанти сумнівні, і найбільш мудрим рішенням буде відмовитися від нав’язливої ідеї їх здійснення.

824Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,780Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.