додому Цікаво знати Гороскоп ГОРОСКОП НА 12 ЛЮТОГО

ГОРОСКОП НА 12 ЛЮТОГО

Овен

Цей день буде вдалим для ділових людей, сприйтливий час для підписання важливих контрактів та договорів. А от в особистих стосунках можливі проблеми та неприємності. Не намагайтеся перекласти свої турботи на чужі плечі. Щоб вийти з кризових ситуації, прислухайтесь до своєї інтуїції та серця. Якщо сьогодні захворієте, то хвороба буде довгою і важкою, можливі ускладнення. Приділяйте більше уваги здоров’ю.

Телець

День сприятливий для оформлення нотаріальних документів, звернень до начальства, органів влади, громадські установи. Не виключено, що вдасться змінити хід подій на свою користь. В цей день вам вдасться помиритися з тими, з кимстосунки не складаються, або знайти спокій в душі.

Близнюки

Не заглиблюйтесь у думки, це може стати  приводом для сварок з близькими людьми. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут. Вдали йдень, щоб зайнятися спортом, більше відпочивайте.

Рак

Цей день як не можна краще підходить для розвитку кар’єри. Ймовірні успіхи в особистих справах, але матеріальні питання вирішити буде нелегко – вірогідне погіршення фінансового положення, пов’язане з невдалою покупкою або даними раніше обіцянками. Однак вам варто частіше озиратися навколо, щоб не прогавити важливі моменти.

Лев

Сьогодні на вас чекає приємна зустріч. Уникайте самокопання або, навпаки, підвищених претензій до партнера. Не відкидайте запрошень в гості, ймовірно там зустрінете своїх нових друзів.

Діва

День пробудження внутрішніх сил і перетворення внутрішньої природи. Можливо, вас чекає захоплююча подорож або несподіване знайомство, яке запам’ятається надовго і принесе масу приємних відчуттів. Цей день буде вдалим для вирішення матеріальних проблем і всього того, що пов’язано з особистим добробутом. Будьте ласкавішими з дітьми. Ваша зовнішня суворість може перешкодити прагненню до гармонії в сім’ї.

Терези

Активний, творчий день. Символізує вибір мети, захист принципів, концентрацію внутрішньої енергії. Посилиться ваша чутливість, інтуїція і сприйнятливість. Особливо це стосується Терезів творчих професій. Цей день принесе вам додаткові сили та енергію. Ймовірно, ви зможете легко вирішити професійні питання, досягти прориву у справах, втілити задуми в життя. Вдалий день для любителів шопінгу, а також кар’єристів.

Скорпіон

Вранці ви будете сповнені радості та душевної рівноваги. Підвищиться працездатність, що сприятливо позначиться на зміцненні авторитету. З’явиться можливість оцінити всі достоїнства і недоліки партнерів, критично поглянути на досягнуті результати і намітити вдалі плани на майбутнє. Втім до вечора все може змінитися і ваш гарний настрій зіпсують дрібні домашні та фінансові проблеми. Ймовірно, ви втратите частину капіталу чи не отримаєте тих грошей, на які розраховували.

Стрілець

Сприятливий період, що дає можливість переосмислити попередній досвід і побудувати вдалі плани на майбутнє. Сьогодні краще вирішити старі питання. Любовні розчарування вам буде легше пережити, якщо ви заглибитеся в роботу. Реалізм і практичність заступають властиву вам ніжність і тонкість почуттів. Певна інфантильність може призвести до втрати почуття впевненості у своїх силах. Вам потрібно впоратися з негативними емоціями. Не соромтеся звертатися за допомогою та підтримкою до близьких.

Козеріг

День в цілому сприятливий. Посилюється аура, підвищуються життєвий потенціал і сексуальність. Багатьох чоловіків-Козерогів чекає успіх, якщо тільки вони не будуть братися за глобальні завдання і намагатися перевернути світ. Однак надмірна самовпевненість може зіпсувати ваші плани. Жінок-Козерогів надмірна активність може привести до проблем в особистому житті або до нервового зриву. Більше приділяйте уваги своєму здоров’ю.

Водолій

Перша половина дня може виявитися несприятливою через вашу практичність. Схильність до шанування традицій і цілеспрямованість можуть бути сприйняті оточуючими як манірність і снобізм. У стосунках з оточуючими навчіться поступатися. Ваші сни можуть здійснитися на яву.

Риби

Сьогодні ваш авторитет можуть підірвати. Варто проявити характерну для вас стриманість – постарайтеся не зірватися і не сприймати критичні зауваження на свою адресу занадто болісно. Несподівана звістка, яку ви можете отримати у другій половині дня, дозволить підвести підсумок колишнім задумам.

217Подобаєтьсятак
8Підписчикислідувати
2,941Підписчикипідписуватися

Популярні новини

Мешканця Покровська, який підозрюється у насильстві над прийомними дітьми, випустили під домашній арешт

Журналістам Телебачення "Капрі" із власних джерел стало відомо, що підозрюваного у сексуальному насильстві над прийомними дітьми випустили під домашній арешт. Донецький апеляційний суд змінив...

Куди зник мер Покровська Руслан Требушкін?

Мера Покровська Руслана Требушкіна знову немає на робочому місті. Про це повідомляють занепокоєні мешканці міста, які хотіли попасти на прийом до міського голови. Де...

Брехня та маніпуляція: мер Покровська спростував слова очільника області про існуючий борг за воду

Ще на початку квітня стало відомо, що через борги підприємство «Компанія «Вода Донбасу» може бути відключена від електропостачання. Такий факт несе за собою загрозу...

«Керівник лікарні не повинен бути обтяжений знаннями»: Руслан Требушкін призначив нового головного лікаря

15 квітня перед колективами Центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги  представили нового виконуючого обов’язки головного лікаря цих двох медичних установ. Ним стала...

Завдяки державній підтримці шахта «Капітальна» отримала нове обладнання

Збитковість і постійна залежність від дотацій, а також низький рівень технічного оснащення - ключові проблеми державних шахт в Україні. Однак останнім часом це питання...