додому Цікаво знати Техновини У ПРОЦЕСОРАХ INTEL ЗНАЙШЛИ КРИТИЧНІ УРАЗЛИВОСТІ

У ПРОЦЕСОРАХ INTEL ЗНАЙШЛИ КРИТИЧНІ УРАЗЛИВОСТІ

Intel розповіла про уразливість в підсистемах Intel Management Engine (ME), Intel Server Platform Services (SPS) і Intel Trusted Execution Engine (TXE). Вони дозволяють зловмисникам отримати доступ до оброблюваної комп’ютером даних та викликати відмову системи. Уразливість зачіпає шосте, сьоме і восьме покоління процесорів Core, Atom C3000 і E3900, Apollo Lake Pentium, Celeron серій N і J, а також ряд серверних CPU Xeon.

IME є окремий мікроконтролер, що має доступ майже до всіх даних на комп’ютері і працює під управлінням власної закритої платформи Minix, запускається окремо від основної операційної системи. У підсистеми є можливість виконання стороннього коду, що робить її дуже привабливою для злому.

Докладних відомостей про роботу технології IME Intel не дає, що давно викликає підозри у експертів в області інформаційної безпеки.

Представники Intel заявили, що фахівці компанії підготували патчі, що усувають ці уразливості. Апдейти призначені не для звичайних користувачів, а для виробників комп’ютерів і комплектуючих — ті, в свою чергу, повинні випустити відповідні оновлення безпеки для своїх продуктів.

 

661Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,552Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.