додому Новини У SAMSUNG ГОТОВІ ЧІПИ ПАМ'ЯТІ GDDR6

У SAMSUNG ГОТОВІ ЧІПИ ПАМ’ЯТІ GDDR6

Samsung готова почати виробництво мікросхем пам’яті GDDR6 для графічних прискорювачів наступного покоління вже на початку 2018 року. Компанія відзначила, що чіпи GDDR6 гідні нагороди CES 2018 Innovation Awards і обов’язково з’являться на найбільшій в світі міжнародній виставці електроніки.
Samsung називає свої мікросхеми GDDR6 ємністю 16 Гбіт найшвидшою і економічною DRAM-пам’яті для графічних продуктів наступного покоління.

Чіпи працюють при напрузі 1,35 В (у GDDR5 — 1,5 В) і забезпечують пропускну здатність 16 Гбіт / с на контакт.

На практиці це означає, що зі 384-бітної шиною відеокарти зможуть продемонструвати пропускну здатність 768 ГБ / с, тоді як у Titan Xp цей показник становить 548 ГБ / с.
Samsung стала не першою компанією, здатною продемонструвати пам’ять GDDR6: в квітні 2017 роки 8-гігабітні мікросхеми представила SK Hynix.

661Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,552Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.