додому Новини На вулиці міст Донеччини виїхали новостворені групи реагування поліції

На вулиці міст Донеччини виїхали новостворені групи реагування поліції

Це принципово новий підрозділ, що з’явився в рамках реформування поліції в цілому. Відтепер більше 600 поліцейських у складі мобільних нарядів забезпечуватимуть правопорядок та дбатимуть про безпеку на дорогах Донеччини там, де немає патрульної поліції.

21 вересня було створено групи реагування патрульної поліції, які входять до складу територіальних підрозділів поліції і підпорядковуються безпосередньо керівникам відділень та відділів на місцях.

До ГРПП входять досвідчені правоохоронці з числа представників превентивного блоку, карного розшуку, чергових частин, секторів логістики та офіцери поліції, які до цього входили до складу відділу з нагляду за безпекою дорожнього руху. Екіпажі патрулюватимуть встановлені квадрати, яких по регіону визначено 49.

Миттєве реагування на виклик громадян чи це у зв’язку із знахідкою якогось невідомого предмета, або через сімейний скандал, чи просто поліцейське піклування – це найперше і найважливіше завдання груп швидкого реагування, проте у їхні обов’язки також входить забезпечення безпеки дорожнього руху, публічна безпека, профілактичні заходи, перевірка раніше судимих чи осіб, які перебувають під адміністративним наглядом.

Наряди мають право складати адміністративний протокол, як на громадян, що порушують публічний порядок, так і за порушення правил дорожнього руху.

Варто підкреслити, що у тих населених пунктах, де діє патрульна поліція, створення ГРПП не передбачено, однак з урахуванням специфіки території обслуговування, у таких населених пунктах, як Сартана чи Талаківка, або у Слов’янському районі, продовжують діяти групи швидкого реагування. Екіпажі патрульних обслуговують лише територію Маріуполя, а тому доцільність у функціонуванні ГШР у навколишніх селищах зберігається.

Днями на своє перше патрулювання виїхали новостворені наряди поліції у Бахмуті, Покровську та Слов’янську, а сьогодні процес новітнього реагування запущено і у Волновасі.

962Подобаєтьсятак
9Підписчикислідувати
3,960Підписчикипідписуватися
Если бы сейчас переизбирался секретарь горсовета, кто из депутатов был бы достоин занять этот пост – а значит, возглавить Покровск после ухода Руслана Требушкина?

Популярні новини

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Чергове порушення закону на ОВК 50: голова комісії приймає невідомі документи прямо через вікно

Біля ОВК№50, що знаходиться у Покровську наразі досі неспокійно. Спостерігачі повідомляють про зафіксовані масові фальсифікації, будівля ОВК знаходиться під посиленним патрулюванням поліції, громадськість обурена...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Суд зобов’язав ДВК 140756 та ОВК 50 надати оригінали протоколів підрахунку

25 липня у Димитрівському міському суді  розпочалося судове засідання, де позивач, Романцова Тетяна вимагає  визнати  рішення цвк номер 140756 та овк 50 неправомірними та...

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск

Прямая трансляция заседания окружной избирательной комиссии №50 г. Покровск на официальной странице в Facebook.