додому Новини Призначено нового заступника начальника поліції Донецької області

Призначено нового заступника начальника поліції Донецької області

 
Ним став Павло Алєксєєнко, який має досвід служби на керівних посадах в Національній гвардії, прикордонних військах та органах внутрішніх справ. Нового керівника особовому складу представив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Віталій Невгад в ході відеоселекторної оперативної наради.

Наказом голови Національної поліції Сергія Князєва на посаду заступника начальника ГУНП в Донецькій області призначений Алєксєєнко Павло Анатолійович. Він курируватиме лінію превентивної діяльності поліції.

Очільник поліції Донеччини Віталій Невгад відзначив, що новий керівник — досвідчений офіцер, який має значний стаж роботи на відповідальних посадах в силових структурах.

Павло Алєксєєнко, 1964 року народження, закінчив Харківське вище військове командне училище. Очолював територіальні підрозділи Національної гвардії та прикордонної служби України. В 2010-2014 роках – ніс службу на керівних посадах в органах МВС в Західній Україні.

У 2015-2016 роках працював заступником начальника Західного регіонального управління з оперативно-розшукової роботи Державної прикордонної служби України, потім – заступником начальника управління – начальником відділу запобігання та виявлення корупції адміністрації Державної прикордонної служби. Звільнений в чині полковника.

Начальник обласного главку Віталій Невгад відзначив, що колектив поліції Донеччини досить потужний та побажав новому керівнику плідної праці.

Варто зазначити, що останній час Павло Алєксєєнко працював у сфері кримінальної аналітики, що дозволить побудувати ефективну роботу блоку превентивної діяльності.

— Не з чуток знаю, що поліція Донеччини — це гідна бойова одиниця та один з найпотужніших підрозділів, тому маю за честь відсьогодні представляти поліцію Донеччини, — сказав Павло Алєксєєнко.

Новий заступник начальника Головного управління НП в Донецькій області повідомив, що на першому плані – якісне виконання службових обов’язків та гідне ставлення до особового складу.

 

 

 

3,178Подобаєтьсятак
11Підписчикислідувати
4,910Підписчикипідписуватися

Популярні новини

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

Жорстоке побиття у Мирнограді: чи понесе покарання експоліцейський, а нині член команди Требушкіна

Ця історія трапилась цими вихідними у Мирнограді. Група підлітків поверталась додому з Дня народження Микити, і біля одного з пішоходних переходів міста сталась бійка....

Підозра в розкраданні бюджетних коштів: на комунальному підприємстві Покровська пройшли обшуки

Сьогодні, 27 червня, у Покровську у приміщенні головного офісу комунального підприємства «Управління міського господарства» за санкцією суду був проведений обшук. Заходи проводилися в рамках...

Центральний ринок у Покровську: беззаконня та тиск на підприємців

Декілька років тому підприємиця Ірина придбала землю на території центрального ринку у Покровську, бо мала на меті створити власний бізнес. Тоді жінка і уявити...

Люди з оточення нардепа від Донеччини побили активіста у Селидовому

Богдан Кружко – голова громадської організації «Селидівська спілка ветеранів АТО». Разом з членами об’єднання він часто проводить рейди з виявлення будь то гральних закладів...