додому Новини В Покровську 5-річний хлопчик самостійно пішов купатися на ставок

В Покровську 5-річний хлопчик самостійно пішов купатися на ставок

Недбалість матері могла призвести до страшних наслідків, але небайдужість сторонніх людей стала на заваді можливої трагедії. Правоохоронці провели із жінкою профілактичну бесіду та склали адміністративний протокол.

Минуло лише кілька днів, як на території водойми у передмісті Новогродівки потонув 4-річний хлопчик, якого батьки залишили без нагляду. Аналогічна трагедія могла статися і на цей раз.

До чергової частини Покровського відділу поліції надійшла інформація від місцевих мешканців про те, що під час відпочинку на березі водоймища вони виявили маленького хлопчика без батьків. Правоохоронці негайно виїхали на місце, але мати вже встигла відвести дитину додому і поліцейські вирушили саме туди. З’ясувалося, що ця родина добре знайома правоохоронцям і стоїть на обліку і контролі в Соціальній службі, а відносно горе-матері раніше вже складався адміністративний протокол за неналежне виховання дітей. Їх у жінки троє – старший перебуває у виправній колонії, а середній та молодший живуть із нею.

Жінка розповіла, що лише на кілька хвилин залишила 5-річного сина без нагляду і той зник. «Мені подзвонила сусідка і сказала, що бачила, як Ренат пішов у бік ставка. Я одразу ж побігла за ним. Я не дозволяю своїм дітям самим ходити на ставок, це трапилося вперше»,- запевняла правоохоронців 45-річна матір.

Під час спілкування із місцевими мешканцями, які виявили дитину, поліцейські отримали зовсім іншу інформацію. «Ми родиною відпочивали на водоймищі і помітили, що на березі, біля води сидить маленький хлопчик. Спочатку ми вирішили, що він тут не один, а з дорослими. Минуло близько 40-ка хвилин та ні хто до нього так і не підійшов. Тоді я сама підійшла до хлопчика і запитала з ким він відпочиває. І коли у відповідь почула, що один, одразу ж зателефонувала в поліцію. Поки ми чекали їх приїзду, дитина була під нашим наглядом, а потім прибігла жінка, яка сказала, що вона мати хлопчика і, вхопивши його за руку, потягла  в бік будинків, що розташовані в кількох метрах від водойми», — розказала жінка-очевидець.

Сусіди ж родини розповіли правоохоронцям, що не раз помічали, що діти 5 та 12 років самі ходять на водоймище, а матір часто бачать захмелілою.

Відносно горе-матері співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції склали ще один адмінпротокол за порушення ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Шановні громадяни! Якщо у вас є інформація про батьків, які злісно не виконують батьківських обов’язків, жорстко поводяться з дітьми, або ви раптом помітили, що маленька дитина грає будь-де без нагляду дорослих, просимо звертатися в поліцію по телефону «102» або на «телефон довіри» 0-800-505-102.

3,719Подобаєтьсятак
13Підписчикислідувати
14,248Підписчикипідписуватися

Популярні новини

До Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 квітня, до Покровська з візитом завітав Президент України Володимир Зеленський. Президент ознайомився із функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих на коронавірус, яке було...

У Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок

Сьогодні, 4 березня, у Покровську стався вибух в одній з багатоповерхівок.  За попередньою інформацією, мешканець Покровська приніс додому невідомий предмет та почав його розбирати. Під...

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму

У Донецькій області скасовано послаблення карантинного режиму. Таке рішення сьогодні було прийнято МОЗ. За аналізом Міністерства охорони здоров’я України, Донецька область не готова до...

Підірвано міст Богородичне-Святогірськ

На Донеччині підірвали міст під Святогірськом. Так, міст між населеними пунктами Богородичне та Святогірськ підрвали з міркувань безпеки. Немісцевим мешканцям, які не знають, як потрапити до...