МЕШКАНЦІ ПОКРОВСЬКА ТА СЕЛИДОВОГО ВТРАТИЛИ БІЛЬШЕ 40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЧЕРЕЗ ДІЇ ШАХРАЇВ

Мешканці Селидового та Покровська знов стали жертвами шахраїв. Загалом вони втратили більше 40 тисяч гривень. Наразі працівники поліції роблять все можливе, аби встановити особи зловмисників та притягнути їх до відповідальності, а також вкотре дають поради як не потрапити в їх пастку.

До Селидівського відділення поліції звернувся 50-річний місцевий мешканець із заявою про те, що з його пенсійної картки зникло більше 13 тисяч гривень, а з зарплатної – 9760 гривень.

Як з’ясувалось, потерпілому на мобільний телефон прийшло смс-повідомлення, що з його картки зняли 1200 гривень, аби з’ясувати інформацію слід зателефонувати на контактний телефон. Чоловік передзвонив і «працівники банку» пообіцяли допомогти розібратись в проблемі. Під час спілкування, потерпілий повідомив «банкірам» всю секретну інформацію стосовно своїх банківських карток. В результаті чоловік втратив більше 22 тисяч гривень.

А до поліції Покровська звернувся 35-річний містянин із заявою про зникнення з банківського рахунку 19 600 гривень. Потерпілий розповів, що йому зателефонували начебто працівники безпеки банку, які запитали чи знає він, що йому має на картку прийти певна сума грошей. Чоловік підтвердив інформацію, адже дійсно мали перевести гроші на його картку за товар. Але через деякий час сім-карта його телефону виявилась заблокованою. Після відновлення раптово заблокованої сім-карти, покровчанин одразу перевірив свій банківський рахунок і виявив, що з нього зникли всі заощадження.

За даними фактами слідчими відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці ж вкотре звертаються до громадян з проханням, ігнорувати подібні смс і не довіряти незнайомцям, які називаються працівниками банку та намагаються дізнатись ваші персональні дані чи секретну інформацію по картці. Справжні банківські працівники не випитують подібної інформації у своїх клієнтів і не проводять жодних операцій по телефону. У подібних випадках, самі телефонуйте на офіційний номер call-центру фінустанови і з’ясуйте ситуацію. Адже поновити дію картки по телефону, чи розблокувати її, або навіть «захистити» від зловмисників, пропонують шахраї.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"