mebellier

ПРИЙНЯТО ЗАКОН «ПРО ОСОБЛИВОСТІ КОРИСТУВАННЯ АНДРІЇВСЬКОЮ ЦЕРКВОЮ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «СОФІЯ КИЇВСЬКА»

Законом визначено особливості користування визначним об’єктом культурної спадщини, пам’яткою архітектури національного значення, культовою спорудою — Андріївською церквою Національного заповідника «Софія Київська», з метою створення умов для здійснення Церквою Вселенського Патріархату богослужінь в Україні та забезпечення реалізації прав громадян на вільне віросповідання.

Законом установлено, що Андріївська церква Національного заповідника «Софія Київська» (м. Київ, Андріївський узвіз, 23) (далі — Андріївська церква), яка є визначним об’єктом культурної спадщини, пам’яткою архітектури національного значення, як культова споруда, що перебуває у державній власності, передається в безоплатне постійне користування Вселенському Патріархату для здійснення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній і процесій.

Згідно із Законом, «використання Андріївської церкви Вселенським Патріархатом здійснюється з додержанням законодавства про охорону культурної спадщини.

Особливості передачі Андріївської церкви в безоплатне постійне користування та умови її використання встановлюються Законом України «Про свободу совісті та релігійні організації»».

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"| РЕДАКЦІЙНИЙ СТАТУТ