«ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ»

Сьогодні, 12 жовтня 2018 року фахівцем Покровського міського центру зайнятості Донецької області проведено профорієнтаційні уроки «Подорож у світ професій» для учнів НВК №2 м.Покровська.

Фахівець з профорієнтації Крістіна Насєкіна  проінформувала учнів 9 класів про стан ринку праці нашого регіону, продемонструвала оновлений барометр професій, ознайомила з послугами служби зайнятості для школярів. Під час уроку діти ознайомилися з формулою вибору професій «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». На прикладі слайд-презентації пояснила майбутнім випускникам правила вибору професії. Ознайомились з відео матеріалами щодо вибору професії, з безкоштовним додатком «Центр профорієнтації» на Google Play та Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри на сайті Державної служби зайнятості. З великою зацікавленістю діти переглядали інформаційні відеоролики та презентацію атласу нових професій.

Наприкінці заходу майбутні випускники були запрошені до Покровського міського центру зайнятості Донецької області на екскурсію та пройти профорієнтаційне тестування.

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"