ЗАБОРОНА ПЛАСТИКОВОГО ПОСУДУ: ПРИЙНЯТО ДОЛЕНОСНЕ РІШЕННЯ

В Європейському Союзі затвердили заборону на використання одноразового пластикового посуду.

Як зазначається, відповідне рішення було прийнято на комітеті Європейського парламенту з питань навколишнього середовища.

Рішення було підтримано більшістю учасників голосування, а заборона набуде чинності вже з 2021 року.

Відомо, що рішення Європарламенту торкнеться тих виробів, які складають більше 70 відсотків від загального морського сміття. Серед нього варто відзначити пластикові тарілки і одноразові столові прибори.

Що стосується тих виробів, які не мають альтернативи, їх споживання буде скорочено лише до 2025 року. До цього переліку було внесено одноразові коробки і контейнери для їжі / десертів.

Крім цього, під час сесії, яка запланована на 22-25 жовтня, депутати Європейського парламенту розглянуть додаткові пропозиції щодо цієї ініціативи.

Варто також відзначити, що в серпні 2018 року члени парламенту Чехії підтримали заборону на виробництво і продаж одноразових товарів з пластмаси, яким реально підшукати заміну з інших матеріалів. Тепер в європейській країні припинять випуск даної продукції і забезпечать збір 90% одноразових пластмасових пляшок за допомогою введення певної застави.

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"