СПІВРОБІТНИКИ ГЛАВКУ ПЕРЕВІРИЛИ РІВЕНЬ СЛУЖБОВОЇ ПІДГОТОВКИ СПІВРОБІТНИКІВ ПОКРОВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ

Екзаменаційна комісія перевіряла як теоретичні знання, так і практичні навички правоохоронців.

В Покровському відділі поліції під пильним наглядом працівників главку відбулася підсумкова перевірка рівня службової підготовки поліцейських, повідомили на сайті Покровського відділу поліції. Спочатку за допомогою тестування були перевірені знання особового складу тактико-технічних характеристик зброї, а також нормативної бази та обставин, за яких вона використовується, адже без належних знань з теорії вогневої підготовки до стрільб правоохоронці не допускаються.

Далі – практичний етап, під час якого поліцейські демонстрували свої навички зі стрільби відповідно до зазначеного курсу стрільб. Відпрацьовані навички поводження зі зброєю – гарантія особистої безпеки під час сутички з озброєним злочинцем, тому кожен вартовий порядку повинен досконало володіти зброєю.

Окрім таких необхідних умінь, як влучно стріляти, треба ще й відмінно володіти прийомами рукопашного бою. Адже правоохоронцям на службі іноді доводиться стикатись із нестандартними ситуаціями, вийти з яких допоможуть вміння та професіоналізм. Тому покровські поліцейські демонстрували свої вміння у застосування прийомів рукопашного бою.

А завершилися іспити для вартових порядку — заліками з фізичної підготовки. Сюди входив біг на довгі та короткі дистанції, підтягування тощо.

В результаті співробітники Покровського відділу поліції продемонстрували гідний рівень фізичної підготовки та готовності до виконання поставлених завдань.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"