РОБОТОДАВЕЦЬ БУДЕ НАВЧАТИ СТУДЕНТІВ: КАБМІН СХВАЛИВ НОВУ КОНЦЕПЦІЮ ОСВІТИ

Кабінет міністрів України схвалив концепцію підготовки фахівців з дуальної формі отримання освіти до 2023 року, відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

 

» 4 з 10 фірм в ключових галузях української економіки, говорять про те, що існує значний розрив між вміннями, якими володіють працівники, і тими, які потрібні», — повідомила на засіданні міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

У зв’язку з цим, зазначила вона, необхідно розвивати партнерські відносини з бізнесом при підготовці фахівців.

 

Імовірно, відношення між студентами, вузами та бізнесом будуть регулюватися на підставі договору, де будуть прописані обов’язки сторін.

 

Відзначається, що суть концепції в тому, що роботодавець буде брати безпосередню участь в навчанні студентів.

 

Зокрема, реалізація концепції буде проходити в три етапи.

 

Перший етап — розробка нормативно-правової бази для запровадження дуальної форми отримання освіти. Другий етап — розробка типових моделей дуальної форми навчання в навчальних закладах, реалізація пілотних проектів та проведення оцінки ефективності. Третій етап — створення кластерів дуальної освіти на базі конкурентоспроможних закладів освіти.

 

У свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступив за більш швидке впровадження даної програми.

 

У зв’язку з цим він доручив протягом місяця внести пропозиції, щоб можна було запустити пілотні проекти по дуальному утворення в всеукраїнському масштабі.

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"