КОМПРОМІС ПАРУБІЯ: НАВІЩО ЦВК ЩЕ ДВА ЧЛЕНИ?

Спікер Верховної ради України Андрій Парубій підписав законопроект «Про внесення зміни до статті 6 закону» Про Центральну виборчу комісію». Підписання відбулося перед закриттям ранкового пленарного засідання ВР. Таким чином, документ направлений на підпис Президенту Петру Порошенко.

 

«Парламент повинен обрати новий склад ЦВК, і ми розблокували цей шлях і дали можливість всім фракціям бути представленими …  Це рішучий крок до оновлення ЦВК… «, — сказав спікер.

 

Нагадаємо, депутати Верховної ради відмовилися скасувати закон №9090 «Про внесення зміни до статті 6 закону» Про Центральну виборчу комісію «.

 

У вівторок, 18 вересня, Верховна рада прийняла в першому читанні за основу і в цілому цей законопроект. Закон передбачає, що кількість членів Центрвиборчкому збільшується з 15 до 17.

 

Як повідомлялось раніше, в комітеті з питань правової політики пояснили, що в разі успішного голосування за законопроект про збільшення кількості членів Центральної виборчої комісії на поточному тижні прийняте парламентом рішення може бути оскаржене в Конституційному суді України.

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"