СТАЛО ВІДОМО, КОМУ З ПЕНСІОНЕРІВ ЗБІЛЬШИЛИ СУБСИДІЮ НА ОПАЛЕННЯ

Для будинків, які перебувають на дачних ділянках, також буде нараховуватись субсидія. Якщо люди мешкають в дачному будинку, вони можуть звернутися із заявою до місцевого УСЗН, щоб оформити субсидію.

Якщо пенсіонери живуть а в приватному будинку, опалювальний сезон для них починається з п’ятнадцятого жовтня і триває до п’ятнадцятого квітня, саме на цей термін нараховується субсидія на паливо або газ. Раніше опалювальним сезоном вважався період з першого жовтня по тридцяте квітня. Таким чином, субсидія на квартплату пенсіонерам залишилася колишньою, а на опалення — скорочена на місяць.

Субсидія на оплату житлово-комунального господарства пенсіонерам може бути скоригована в залежності від мешканців, які дійсно проживають чи відсутні.

При подачі заяви на оформлення субсидії потрібно вказати всіх, хто прописаний, включаючи тих, хто проживає за іншою адресою. Біля прізвищ відсутніх, але прописаних на вашій житлоплощі людей, ви ставите позначку — за даною адресою не проживає. Для підтвердження цього факту потрібна довідка про тимчасову реєстрацію даної особи за іншою адресою. Соціальна інспекція досліджує умови побуту в вашому помешканні, спеціальна комісія виносить рішення про нарахування субсидії. В цьому випадку субсидія пенсіонерам на комунальні послуги та опалення бере до уваги тільки доходи тих, хто дійсно живе у вас. Варто відзначити, що рішення спеціальної комісії про нарахування.

Монетизація пільг для пенсіонерів

Деякі пільги пенсіонерам можуть бути монетизовані. Мова, зокрема, йде про проїзд в міському та приміському транспорті. Відповідно до соціальної нормі, люди похилого віку мають право на тридцять поїздок на місяць. На цій підставі пенсіонерам буде виділена компенсація, якою вони можуть розпоряджатися на свій розсуд. Цей закон буде працювати так: будь-які пільгові категорії пасажирів будуть скасовані, і проїзд почнуть оплачувати всі громадяни. Кожному пільговику передбачається до видачі близько двохсот гривень. Людям, які мають право безкоштовно користуватися міжміським автотранспортом, буде додано ще двадцять відсотків до встановленої сумі. Компенсацію, призначену на проїзд інвалідам першої та другої груп, планується подвоїти. До монетизації пільг на транспорт привілеї безкоштовної поїздки мала третина населення України, повідомляє сайт PolitekA

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"