КОГО ХОЧУТЬ ЗВІЛЬНИТИ ДЕПУТАТИ З УРЯДУ ГРОЙСМАНА?

Народні депутати періодично намагаються звільнити когось з членів Кабміну. В цілому, до Верховної Ради внесено проекти постанов про відсторонення від посади 10 міністрів.

Останнім, кого намагалися звільнити парламентарії, став міністр соціальної політики Андрій Рева. У червні група з дев’яти депутатів подала проект постанови про визнання роботи Міністерства соціальної політики України незадовільною і запропонували звільнити міністра соціальної політики. У пояснювальній записці нардепи пояснили таку необхідність тим, що переселенцям несвоєчасно виплачувалися пенсії і соціальні виплати.

Профільний комітет Ради 5 вересня підтримав проект постанови. Але це не означає, що незабаром Реву звільнять, оскільки не факт, що постанова найближчим часом взагалі потрапить до сесійної зали. А якщо і потрапить, то чи набере необхідну кількість голосів?

Зараз після укладення відповідних комітетів розгляду в парламенті очікують проекти постанов на звільнення і. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун (з квітня 2018 року) ще один проект постанови про звільнення Реви, який був внесений ще в квітні 2017 року і тільки зараз узгоджений комітетом, а також проект постанови на звільнення з посади віце-прем’єра України Кириленко (внесений ще в 2015 році і узгоджений комітетом в 2016-му).

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"