СЕМІНАР «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСЛУГ З ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ»

З метою підвищення поінформованості про можливості професійного навчання за сприяння служби зайнятості, на базі Покровського міського центру зайнятості Донецької області 21 серпня 2018 року був проведений девятий в цьому році інформаційно-консультаційний захід «Презентація послуг з професійного навчання», в якому прийняли участь 14 безробітних осіб.

«Адже, хто бажає досягнути успіху потрібно наважуватися на радикальні зміни, а саме підвищувати кваліфікацію, навчатися новому і успіх неодмінно прийде до кожного» — розпочала захід фахівець з профнавчання  Тетяна Левченко.

На заході безробітні мали змогу ознайомитися з сутністю та перевагами професійного навчання за сприянням служби зайнятості (в тому числі за рахунок видачі ваучера), презентацією послуг з професійного навчання. Тетяна Левченко ознайомила безробітних з описом професій, актуальних на ринку праці та вимогами до них, а також, умовами навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗУ), яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців.

Переконливим аргументом для безробітних є той факт, що фінансування витрат на професійне навчання безробітних проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Оплачується вартість навчання, проживання в гуртожитках, проїзду до місця навчання безробітних.

Покровський міський центр зайнятості  Донецької області і надалі буде інформувати безробітних про найрізноманітніші професії та навчальні заклади, де їх можна отримати, стан місцевого ринку праці, можливі напрямки професійної підготовки та подальшого працевлаштування.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"