ГОРОСКОП НА 13 ЛИПНЯ

 

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам доведеться проявити старанність, дисциплінованість, відповідальність. Важливо залишатися в межах графіка, інструкцій, норм і стандартів, дотримуватися правил системи. Краще не виходити за рамки своїх обов’язків і статусу. Перешкоджати швидкому успіху може безлад, сумнів, погана координація зусиль, застаріле обладнання, низький тонус, а також непорозуміння з колегами, начальством, обслуговуючим персоналом, з представниками медицини, сервісів або бюрократичних інстанцій.

Телець (21.04 — 21.05)

Сьогодні можливості Тельців обмежені, що не означає тотального закриття шляхів. Найсильнішою стороною типових представників знака буде природна практичність. Щоб добитися ідеального результату, може знадобитися більше часу і терпіння, ніж зазвичай. Необхідним етапом може стати прискіпливий аналіз, пошук і ліквідація прихованих похибок.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Для Близнюків день не самий комфортний, але у всьому можна знайти користь. Важливо уникати зневіри. Не варто нарікати на тимчасове відчуження та охолодження з близькими людьми: автономність дозволить мислити більш тверезо і об’єктивно. Замість прагнення до нових вершин, краще зберегти досягнуте. Корисно уточнити свої плани, цілі та переконання.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам варто тимчасово знизити запити і знайти корисне застосування того, що є. Сьогодні багато обмежень, може зірватися зустріч, бюрократична процедура чи візит до лікаря, стати більш проблематичним зв’язок. Можливі ускладнення на шляху, наприклад, у вигляді перевірок, уповільнених ремонтних робіт. Варто пам’ятати, що негативний результат деколи важливіший позитивного.

Лев (24.07 — 23.08)

Левам зірки радять доводити до кінця будь-які заходи, в тому числі, нудні і неприємні. За основу краще взяти принцип розумної економії. Корисно звільнити шафи від зайвих речей, розплатитися з дрібними боргами, переглянути запас інструментів, ліків чи продуктів, уточнити грошові та інші розрахунки, почистити пошту і впорядкувати папки з діловими паперами.

Діва (24.08 — 23.09)

Для Дів ключі до успіху — виваженість та конструктивність. Не завадить навести лад у домі, на робочому місці й у власній свідомості. Доречна тимчасова дієта, не зашкодить загальне утримання як принцип. День не сприяє розкутості, провокує охолодження почуттів, відчуття самотності. Може посилитися схильність до меланхолії, недовіра до окремих людей або світу в цілому.

Терези (24.09 — 23.10)

Сприятливий день з фінансової точки зору, ваше ділове чуття дуже гостре і грошима ви розпоряджаєтеся правильно. Вдасться довести до кінця раніше розпочаті справи, закінчити роботу над масштабними проектами, і нагорода за труди не змусить себе чекати. Відносини з оточуючими  складаються гармонійно, конфлікти малоймовірні. День підходить для відпочинку в сімейному колі, з родичами ви легко знаходите спільну мову, причому не виникає розбіжностей і з представниками інших поколінь.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

День змушує Скорпіонів думати не про приємне, а про необхідне. Можливо, вами буде керувати професійний борг, фінансове або адміністративне зобов’язання, вірність колективній ідеї, планування майбутнього. Не виключений інтерес до соціальних подій, корпоративних проблем, обстановки в науковому світі. Багато справ зажадають системного прагматичного підходу.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці можуть зіткнутися з непереборним бар’єром, який не обов’язково буде споруджений зовнішніми обставинами. Поряд з професійними та бюрократичними обмеженнями, можуть зіграти роль ваші власні якості. Можливо, це буде ваш консерватизм, недостатній досвід, недисицплинированність, або неготовність розв’язувати важливі завдання, нести відповідальність.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Сьогодні Козероги здатні добитися ідеального ефекту навіть в обмежених умовах і недосконалими засобами, вся справа в хороших стимулах та наявності потрібного досвіду. При достатній особистій організованості, для вас не стане перешкодою застаріле обладнання, зовнішній хаос, дефіцит важливих деталей або точних даних. Тим не менш, зірки не радять вам братися за нові справи: у них чекає занадто багато «підводних каменів», від яких ви вже втомилися.

Водолій (21.01 — 19.02)

Водолії можуть потрапити у скрутне становище, замкнутий простір.  Можливо, доведеться виконувати чужу роботу, або шукати недоліки у власних проектах із залученням фахівців. Не кращий день для ризиків, експериментів, ініціативи, впровадження нововведень: може стримувати професійний борг, зовнішній контроль, можливі адміністративні проблеми, обмеження за станом здоров’я.

Риби (20.02 — 20.03)

Рибам зірки підказують, що це не найкращий день для діалогу. Позиція опонента може викликати сумніви, по відношенню до вас не виключені ворожість, відчуженість, неповага. Не рекомендується підписувати контракт, укладати союз або ставати членом спільноти, змінювати офіційний статус або посаду. Без необхідності, не варто брати на себе функції посередника або консультанта, публічно представляти свої або загальні інтереси.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"