СТАРТУВАЛА ПОДАЧА ЗАЯВ ДО ВНЗ ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННІ КАБІНЕТИ

У четвер, 12 липня, в електронних кабінетах вступників відкрита можливість подачі заяв на вступ, яка триватиме до 18:00 26 липня. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки.

 

У прес-службі Міносвіти також звертають увагу, що перевірити коректність інформації та доданих файлів обов’язково потрібно до подання першої заяви на вступ. Тільки до цього моменту абітурієнт може самостійно змінити внесені дані. Після подання першої заяви зробити це буде неможливо.

 

«На жаль, в попередні роки непоодинокими були випадки, коли вступники завантажували в поле атестата зовсім інші файли — рецепти Празького торта, фото домашніх улюбленців, батьків, медичні довідки тощо. Тому перед подачею заяв необхідно уважно перевірити, які саме файли додані в електронний кабінет, і чи правильно вказана інша інформація », — відзначили і МОН.

 

У той же час в міністерстві просять вступників не поспішати подавати електронні заяви в перший день — для цього більш ніж достатньо часу. Подавати заяви через електронні кабінети можна буде до 18:00 26 липня, тобто більше 2 тижнів.

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"