КОМІТЕТ РАДИ ПІДТРИМАВ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ПОРОШЕНКО

Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти підтримав законопроект щодо розвитку інклюзії на різних рівнях освіти, ініційований Мариною Порошенко.

 

Про це інформує прес-служба Глави держави.

 

Відзначається, що дружина Президента брала участь в засіданні Комітету, під час якого розглядався проект Закону № 8556 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг».

 

До участі в обговоренні законопроекту приєдналися перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий, експерти та громадські діячі.

 

Законопроект розроблявся з ініціативи Марини Порошенко у співпраці з групою народних депутатів України та експертів Фонду Порошенка. Його прийняття відкриє можливості для імплементації в державі міжнародних норм і гарантій щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами.

 

Ці зміни будуть відображені в чотирьох Законах України «Про дошкільну освіту,» Про загальну середню освіту »,« Про позашкільну освіту» та «Про професійно-технічну освіту».

 

 

 

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"