ЗАСІДАННЯ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРООН

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

11 липня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулась чергова зустріч центру розвитку підприємницької ініціативи. Тренінг за участі представників ПРООН пройшов при фінансовій підтримці Уряду Польщі, метою якого є започаткування ініціативи зі створення закупівельних груп в Донецькій області та спрямований на підвищення сталості та зрілості місцевого бізнесу. У заході взяли участь діючі досвідчені підприємці міста.

Експерт із створення закупівельних груп в Донецькій і Луганській областях, обласного Директору проектору офісу ГО взаємодія «+» Лариса Самосьонок зазначила: «Налагодження стійких контактів між самими підприємцями, посилення та розвиток підприємницьких компетенцій і навичок, пошук шляхів забезпечення підприємців ресурсами, товарами, послугами за розумними ринковими цінами – головна мета нашого проекту».

Під час заходу слухачі отримали корисну інформацію стосовно посилення та розвитку підприємницьких компетенцій і навичок, а також шукали шляхи забезпечення підприємців ресурсами, товарами та послугами за розумними ринковими цінами.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"